»Hunger« [Junsu X Jimin]

28. listopadu 2015 v 11:17 | ~Leny~ |  oneshoty

HLAD


Postavy: Upír Junsu (JYJ) X Vlkodlak Jimin (BTS) Crossover
Žánr: Slash, fantasy
Slov: 1 221

Abych pravdu řekla, tak jsem se opět inspirovala RPG, k téhle povídce~ Ta RPG hra ještě není ani dohraná ale tak jsem vzala nějaký ten základ a zbytek dopsala podle sebe^^ Jde o Oneshot povídku, tak Enjoy It!:) spojlovat nebudu, přečtěte si


Byl chladný podvečer a na obloze už se pomalu jevil měsíc. Přesněji řečeno - úplněk. Lidé dnes nevycházeli ven, jen
odvážlivci co se nebáli místních bestií. Bylo to tu víc než nebezpečné a co teprve o úplňku?"Prosím jedno černé kafe" poručil si Junsu v jedné místní kavárně. Pohodlí si udělal v křesle na terase, měl hlad a vyhlížel si oběť. Jenže bylo všude mrtvo… A co vlastně čekal. Lidé byli obeznámeni s rizikem, proto byli všichni doma nebo po skupinách. Takhle byli v bezpečí. Byla by blbost se vrhat do skupin lidí a zabíjet hromadně. Ne, tohle se musí postupně a vychutnávat. Teď Junsu líně kroužil lžičkou v hrnku s kávou. Byl jako detektor, měl úplně celé město zmapované. Byl opravdu jako sonar, nic mu neuniklo. Kdyby ucítil živáčka, osamoceného v mžiku by byl u něj.
Už byl ale dost nervozní, protože tyhle dny se vždy nasytil a zatím nic. Bída to je. Musí se nakrmit, nasytit… Nejlépe až do omdlení.
A co náš Jimin… potuloval se ve snaze někoho ulovit, jakožto vlkodlak. Už měl dost zvířecího masa. To lidské bylo šťavnaté a lov vzrušující. S uzavíráním hranic města se tam proplížil. Na ulici nebylo, však ani živáčka. Zastavil na náměstí u jedné z lamp, o kterou se opřel. Nasával pachy okolo. Něco štiplavého ho udeřilo v čumáku, ošil se a pčikl si.
"Upír" procedil mezi zuby. Ze srdce je nenáviděl a to vlastně celý jeho druh. Sundal si kapuci a zahleděl na oblohu. Krátce zavyl.
"Ten zvuk" sykl a vyprskl kávu.. Junsuovi sonary zachytili oběť ale šlo hlavně o ten zvuk, poznal to. Vzrušilo ho to snad ještě víc. Naklonil se z terasy a mlaskl si.
"Hmm, vlček" hned se za něj teleportoval, výhoda - byl tichý jako myš.
"Ahoj, zlato" Sladce se usmál až vycenil špičáky, ne.. nesmí mu teď zakroutit krkem. Měl co dělat, aby je skryl.
Jiminovi přejel mráz po krku, cítil ten sychravý dech, plný chtíče. Pomalu a pokudmožno s co největším klidem se otočil k němu.
"Ať tě to ani nenapadne, Krvesajko!" zavrčel a kouknul mu do očí, které mu potemněly. Ty jeho zase začaly nabírat žlutou barvu k proměně. Ale ne, teď ne.
"Ale no tak, zlato… né všichni jsme takoví" skryje zuby a mlaskne si, ušel.. to uzná.
"Co chceš" zavrčel znovu, byl připraven zasáhnout a zakroutit mu krkem.
"Hééj, takhle přímý přístup? Co takhle si zajít na kávu" vlastně se neptal, prostě ho sevřel v objetí a teleportoval je na tu terasu, na které předtím byl.
"Takže, co si dáš?" sladce se na něj usmál a luskl prsty, v mžiku u nich byla obsluha.
"Ještě jednu černou prosím, a tady vlčeti.. třeba Latté" ušklíbl se a počkal než si to obsluha zapíše a pak odejde. Pořád Jimina zkoumal pohledem. Bylo to ještě mládě, mladičké.
"Tak, copak mi o sobě povíš, prcku?" chraplavě se zasměje a kouká mu do oček.
"Měl bych snad?" odsekne a dál si ho nevšímá, chtěl odsud ihned vypadnout ale to už jaksi nešlo. Bylo by to neuctivé vůči Junsuovi. Ale on vážně nechce Krvesajku.
"Ale, vlče je nepřístupné" rýpne si.. chtěl se o něm něco dozvědět, když už si ho takhle chytil. Přece nepůjde na věc jen tak.
"Nechci mluvit, vypiju kávu a půjdu" šeptne a hodí po něm výsměšný ksicht. Nenechá si od něj nic líbit. Musí být silný, vypije si kávu a v klidu odejde, jo to půjde. Usmál se na servírku, která právě donesla jejich objednávku a hned začal foukat a míchat lžičkou, aby to mohl co nejdřív vypít. No stejně blbce byl moc zbrklý a napil se.
"Aish.. spálil jsem si jazyk" zaklel a ignoroval Junsuův výsměch.
"Nech si to.." hrklo v něm.. ten upír byl strašně zajímavý stvoření. Ale i tak je neměl rád ani nevěděl proč na něj mluví.
"Musíš počkat a mezitím si můžeme popovídat, zlato" uculil se znovu Junsu a natáhl k němu ruku. Jimin v reakci na to vyprskl a stáhl ruku k sobě do klína.
"Neříkej, mi, zlato!" vyjel po něm přes stůl. Ještě, že sedí naproti.. jinač by ho rozcupoval na kusy. Ne, on prostě odejde.
"Musím si odskočit" zvedl se a odešel jakože na WC, Junsovi to stejně nedalo. Přece se nenechá takhle obelhát. V mžiku se teleportoval za dveře WC a čekal než Jimin vyjde.
"Kampak, kampak?" křivě se usměje, když otevřel. Vyjde proti němu a zatáhne ho zpět do místnosti.
"Jsi chtěl utéct ano? Ale víš, že to se nedělá?" nakloní hlavu do strany a uculí se. V mžiku měl jiskřičky v očích a lítostivou masku na tváři. Za to teď zaplatí, ve vnitř sebe byl vzteklý ale co nadělá. Chytne ho pevně za límec a přitlačí ho až do kabinky. Zavře dveře, otočí ho a přirazí zády ke dveřím. Jimin se mu snažil vysmeknout ale on přidal provokativně koleno, které mu zatlačil do rozkroku. Jimina zalila panika, ne, ne a ne… Utrápeně zakňoural a sevřel ruce v pěst. Stejně mu to nepomůže, on byl starší a taky silnější.
"Pusť mě!" začal sebou zmateně zmítat ale Junsu se jen pousmál.
"No to bys chtěl? Teď, když už jsme tady?" natiskne se mu víc na rozkrok a celkově na něj.
"Ani omylem!" zasyčí mu do ucha a to mu pak skousne, Jimin se začal chvít a chtěl rychle pryč, vážně se ho snažil odtlačit ale neúspěšně. Junsu mu pustil ouško a namáčkl se na něj celým tělem až cítil to chvějící se tělíčko a jak mu poskakuje srdíčko. Stejně to chtěl i on. Jiminovi začaly stékat kapičky potu.. co teď, sakra mysli! Nadával si v mysli, hlavně nemyslet na to co se teď děje. Nu, Junsu mu dýchl na krk a přejel mu po něm jazykem, vychutnával si ty slané kapičky.
"P-prosím.." zasténal a chytl Junsua rukama ve snaze ho zmáčknout ale jeho mysl mu furt vracelo k realitě. A vůle taky, neee. Junsu si ještě chvíli připravoval krk, začínaly mu razit špičáky na povrch. Provokativně mu přejel po krku těmi zuby. Jako člověk měl Jimin tu kůži tak chabou, že se až divil. Nečekal už ani vteřinu, vzrušení předčilo všechny meze. Zahryzl se mu do krku a začal hltat krev. Jimin sebou exra trhl ale věděl, že pokud se teď pokusí dostat pryč - rozerve si krk. Nahnul jen hlavu víc na kraj, aby měl Junsu prostor. Junsu se v duchu usmál. Hodný chlapec, pochopil. Ale stejně si ho oblíbil… nechtěl mu zakroutit krkem úplně. Napil se co hrdlo ráčí a v hlavě provedl krátké zaklínadlo, které ho udrží na živu a Jimin neumře na vykrvácení. Odtrhl se od něj, po bradě a špičácích mu stékala tahle čerstvá krev. Jimina ten pach štípal v nose, v životě by se ale nezakousl do Krvesajky. Byli skoro nehmotní, nechutnal by mu. Junsu se k němu naklonil a ještě se spoustou té krve ho políbil. Jimin jen tupě držel, jako loutka. Nemohl nic dělat. Mimochodem v zaklínadlu bylo i něco jiného, teď ho Junsu může ovládat po zbytek dne.
"Jdeme lovit" uculí se a luskne prsty, kdy se Jimin promění ve vlkodlaka a vezme Junsua na záda. Ten je přenese na ulice a začne obrovské krveprolití nevinných. Ve dvou.. nezastavitelných se lov uskutečnit dá a nasytit Hlad. Nikdo je nemohl přemoci. Kombinace Vlkodlaka a Upíra je něco neskutečného.Nad ránem jste mohli spatřit už jen mrtvolky a spoustu krve. A vlkodlaka s upírem, jak si jde každý svou cestou.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Grubi Grubi | 29. listopadu 2015 v 1:18 | Reagovat

Wohw *-* To je moc pěkné :3 A to jak ho oslovoval "zlato" a "vlček" gosh xD Opravdu moc povedené^^

2 ~Leny~ ~Leny~ | 29. listopadu 2015 v 10:46 | Reagovat

[1]: Děkuju x3 přeslazený Junsu xD

3 Mentalyil | Ellin Mentalyil | Ellin | Web | 29. listopadu 2015 v 17:30 | Reagovat

Hunger gaames xD
Když jsem si všimla "rpg inspirace" udělala hlava *blik cvak* :D
I got u!
Povedlo se ti to *-* Původní hru jsem nečetla, ale tohle mě stačí jako obeznámení s dějem:D

4 ~Leny~ ~Leny~ | Web | 29. listopadu 2015 v 18:11 | Reagovat

[3]: Tak mě to napadlo už dáávno a pak jsem viděla tebe, že máš něco takovýho a jen "jááj" xD
Kuju ti :3 *Hanjoo stalker, still waiting~*

5 Ranmaru Ranmaru | Web | 11. února 2016 v 1:13 | Reagovat

Oh vážně? vážně? vážně? Z.Z
Jsem uenšená, tohle bylo boží.
Hned bych slintala po pokračování, ale nuž --" vážně? Tohle mi způsobilo těžkou újmu před spaním, Junsu a Jimin <3 ach bože. Povedlo se ti to, geniálně napsané. :3

6 ~Leny~ ~Leny~ | Web | 20. února 2016 v 10:11 | Reagovat

[5]: Moc děkuju za krásný komentář ^^ Vzhledem k nadšení jsem se rozhodla napsat "pokračování" bude tu co nevidět :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama