»Because of You« [ Taeyeon X Tiffany]

20. prosince 2015 v 21:30 | ~Leny~ |  oneshoty

Because Of You

Ayo!~ trošku jsem se zapomněla jak koukám O.o Slíbila jsem vám pokračování Let Me go, vím. Vyjde ještě před Vánoci ^^ A mám tu pro vás historicky mojí první yuri povídku na TaeNy x33 *big shipper* ehm, ehm. Tak.. snad si to někdo přečtě a nebude to úplny propadák xD
Postavy: Taeyeon, Tiffany, Seohyun a Minho
Slov: 1 741"výborně! Závěrečnou část natočíme zítra, nyní můžete jít" promluvil k nim nadšený režisér. Minho byl skvělý herec a Tiffany nebyla špatná. Slušelo jim to spolu a natáčení téhle dramy byla zábava.
"Neřekla bych, že to tak rychle uteče" prohodila sklesle Tiff, zatímco ze sebe dostávala kostým. Zítra už bude po všem a oni se vrátí do starých kolejí aktivit ve skupině.
"Jo ale byla to zábava" přiskočil Minho a vzal ji kolem ramen. S Tiff se mu hrálo opravdu dobře a jsou to skvělí přátelé. Někdy by se dalo říct, že si spíš hráli s věcma okolo než, že točili romantickou dramu.
"Ale pšt! Byli jste skvělí, v žně lidi" vynořila se Seohyun, která jim tu se vším pomáhala a kladla se na ni velká zodpovědnost. To ale nic neznamená, protože dost často byla zatáhnuta do jejich legrácek. Teď ale musela za režisérem pořešit zítřek…
"Jo a.. Tiffany. Psala Taeyeon" uculila se jako pako a zmizela. Jasně, že se Tiff okamžitě vrhla po mobilu : " Nechtěla jsem tě vyzvedávat, protože pořád nevím kam mi poslední dobou mizíš x( … čekám doma ♥". Přečetla si to mlčky několikrát, až její tvářičky nabraly červený nádech a obličej široký úsměv. Přitiskla si mobil k hrudi a několikrát se radostně zatočila. Tak dlouho spolu nestrávily nějaký ten čas.. pořád bylo dost práce okolo. Dneska, konečně budou spolu.
"Hádám, že ten smutek už vyprchal" pousmál se na ní Minho, který už měl sbaleno k odchodu.
"Jo.. to víš" culila se jako malý dítě ale vy by jste se neradovali, kdyby si na vás váš milovaný člověk udělal po dlouhé době čas?!
"Promiň, dnes poruším tradici ale snad chápeš" objala ho krátce, aspoň nějaká útěcha. Vždy po točení spolu chodili tančit. Někdy se přidala i Seohyun ale ta už byla taky pryč. Minho tiše přikývl a opětoval jí objetí.
"Tak upaluj, Tae čeká" vyplázl provokativně jazyk a díval se za ní jak vystřelila jako raketa. Do minuty mu byla z očí.

~ ~ ~ ~ ~

"Hey girl! What's Up?!" otevřela se smíchem dveře a byla uvězněna v pevném objetí Taeyeon, která jí viděla přicházet a šla si hned stoupnout ke dveřím. Obdržela od Tiff polibek do vlasů ale následně se odtáhla. Z vedlejší místnosti se linula vůně a bylo tu podezřelé ticho.
"Děje se něco?" culila se Tae s hlavou nahnutou do strany a nechápavě zamrkala.
"Ale nic, vařila jsi?"
"Jo tohle… ne, objednala" zasmála se Tae a vzala Tiff kolem boku a tím si ji přivinula zpět k sobě. Dala jí pusu na tvář a vedla jí na špičkách s rukou přes oči do obýváku. Měla tu nevýhodu - Tiffany byla vyšší a tak bylo těžký jí zakrývat oči. Zbývalo jen potupné zakopnutí o práh, kdy se natáhla jak dlouhá tak široká.
"Uf" urazila se, nafoukla tváře a vztekle kopala nožkami. Tiff propukla v smích a koukala se na ní.
"Aigoo" setřela si Tiff imaginární slzu.
"To mě tu necháš ležet?" přestala kopat a zaklonila hlavu, aby na ní viděla.
"To bych mohla, že?" tu dostala šílený nápad a zmizela v koupelně…
"Humpf, fajn! Jak myslíš!" přetočila se na záda a zaklela. Tiff mezitím dala napustit jejich obří vanu a nalila tam spoustu gelu na pěnu.
"Ne…" přiběhla zpět a vzala si jí do náruče.
"Skřítek" vyplázla na Tae jazyk a vítězně jí odnášela směr koupelna.
"Ale jídlo není tímhle směrem" zaprotestovala Tae ale z náruče se jí nechtělo. Naopak se ještě víc přitulila.
"Jdeme se vykoupat, trdlo" pousmála se a zhodnotila outfit Taeyeon. Žádná sláva, ač jí slušelo všechno. Tohohle jí snad škoda nebude. Né, že by ji položila nohama na pevnou zem ale Tae rovnou přistála ve vaně. Nestihla se ani vzpamatovat z toho šoku a všimla si Tiff, jak ze sebe sjímá své oblečení a v mžiku byla u ní ve vaně.

"T- t tohle snad nemyslíš vážně" zašeptala Tae, která na ní celou dobu civěla, jak na svatý obrázek. Musela odvrátit pohled, cítila jak rudne s každou další vteřinou, šimrání v břiše, aspoň to teplo bylo příjemné.
"Ale prosímtě" zabrblala Tiffany a natáhla k Tae ruce, ta ucítila doteky… na svých bocích?! Celá rudá sjela poplašeně pohledem dolů a to už jí bylo triko přetahováno přes hlavu.
"Přece nezůstaneš v tomhle" zakroutila hlavou Tiff a natáhla se pro houbičku. Dala na ní gel a následně jím namydlila Tae, která byla v tváři hotové rajče a na nic se nezmohla. Nebyla na takové zacházené zvyklá. Zvlášť u Tiffany bylo tohle něco jiného. Nejradši by se tu teď po ní vrhla a né že by ji jen vylekala, kdyby je někdo načapal - obě letí. Drby by se roznesly hned. Nakonec Tiff namydlila i sebe a spláchla obě vodou.
"Tak a hotovo" natáhla se pro ručník a vylezla z vany, osušila se a natáhla na sebe svůj župan. Tae věci odložila kousek od ní, aby je měla po ruce a odebrala se pryč.

~ ~ ~ ~ ~

K jídlu se naskytlo sushi a k pití láhev soju. Sice v tom byl alkohol ale koho to zajímá. Tiffany nachystala hůlky a sushi na stolek v obýváku. Láhev soju vzala taky a rovnou si nalila do sklenice a sem tam upila. Vyčkávala okoupanou Tae.
"Jsem tady… a ještě tohle" když uviděla jak se o vše Tiff postarala, zhasla velká světla a nechala svítit jen ta malá světýlka - a svíčku. Na ty byla Taeyeon ujetá.

"A teď pojď konečně za mnou" natáhla k ní Tiffany ruce a přitáhla si jí k sobě do klína. Ovinula jí ruce kolem pasu a hlavu umístila na její rameno. Tae do spokojenosti nechybělo, jen se natáhla pro ovladač na zapla televizi.
"Ham!" Tiff uvolnila svojí ruku, nabrala hůlkami sushi a přiletěla k Taeyeon puse. Ta pootevřela pusu a pomalu snědla ten kousek. To samé pak udělala i Tae a furt dokola. Upíjely i soju, kterého viditelně ubývalo a lezlo jim do hlavy. Pak sushi došlo.
"Kde, že jsou vlastně holky?" zeptala se po nějaké době Tiff a pohupovala se i s Tae ze strany na stranu. Jednou rukou jí začala prohrabávat vlasy.
"Uhm.. říkaly něco o zítřku" přetočila se obličejem k ní, takže teď na Tiff seděla obkročmo.
"Jo tohle.. doufám, že taky přijdeš. Chtěla bych tě tam vidět" prosebně na ní hleděla a položila jí ruce na ramena.
"Aigoo.. tobě nejde říct ne a za tebou bych šla kamkoli" opřela si čelo o Tiffanino a ta si ji kolem krku přitáhla. Byly si teď tak blízko, že cítily dech té druhé na kůži. Obě zavřely oči a Tae se otřela svými rty o její. Srdce jim bušila jako o život. Taeyeon nevěřila tomu co dělá ale nakonec se jejich rty spojily v dlouhý a vášnivý polibek. Dalo by se to svést na množství alkoholu? Kdo ví… Taeyeon nezbedná ruka sjela po Tiffaniné paži, kde si ji přidržela a skousla Tiff ouško. Tiff unikl tichý vzdech, který byl libový Taeyeon uším ale věděla, že nesmí. Ukradly si ještě pár dravých polibků než se Tiff skulila do lehu a Tae stáhla s sebou. Omotola kolem Tae své ruce a nohy - uvěznila ji a to doslova. Ještě před tím je přikryla a teď funěla Taeyeon na krk, kdy se neudržela a zanechala pár polibků. Usly celkem rychle. Jen Taeyeon, které všechno vrtalo hlavou a nedalo spát.

~ ~ ~ ~ ~

Když se ráno Taeyeon probudila, doslova zpanikařila. Trvalo jí než jí došlo co se odehrálo. Tiffany už byla pryč ale byl tu někdo jiný.
"Dobré ránko" chichotala se Seohyun a pozorovala Taeyeon fešný ranní účes.
"Vstávat a zkulturnit! Pojedeme na tu svatbu" Poslední věta co byla řečena před odjezdem. Taeyeon byla zmatená, nejspíš šlo o tu akci kam jí zvala Tiffany. Jinak o tom neměla ani tucha ale když už jí to slíbila…

~ ~ ~ ~ ~

Svatba se konala venku v jedné z fantastických zahrad. Všude byly květy a všelijaké okrasné věci. Provizorním oltářem byl historický bílý altánek. Bylo to tak kouzelné, Taeyeon neměla slov. Tiffany a Minho už byli připraveni na zkušební scénu a lidé venku taky.
"Tak jo lidi.. Kamera, klapka, akce!" poslal je natěšený režisér na plac.

"Kde je ta Tiffany?" optala se Tae Seohyun, prošla to tu snad celý a Tiff nikde.
"Určitě se brzo objeví.. ah ano. Támhle" ukázala prstem k cestě. Přijela luxusní limuzína, ze které vystoupil Minho s Tiffany a šli pomalu s úsměvem k altánku. Taeyeon nemohla uvěřit svým očím. Neklamal jí zrak?! Ne.. ona to byla vážně Tiff s Minehm - spolu - před oltářem. Všechno se v ní sevřelo a nahrnuly slzy do očí. To ona tam měla s Tiffany stát. Jednou určitě. Nemohla to sledovat, okamžitě se propletla tím davem a Seohyun jí nechápavě sledovala.


Oddávání dopadlo líp než se čekalo. I před kamerami se to povedlo napoprvé. Hned potom to tam vypuklo ve velkou hostinu. Tiffany ale nejdřív vyhledala Seohyun.
"Tak co?" optala se jí, chtěla znát její názor.
"Dokonalý ale.. Taeyeon odešla" pokrčila rameny a nasměrovala Tiffany kam jít. Ta tam hned vyrazila, aniž by ze sebe svlékla ty svatební šaty. Tohle jí přišlo přednější a už z dálky Tae viděla - u rybníka. Došla pomalu k ní a opatrně si sedla čelem k ní na lavečku.

"Jak se cítíš?" vzala opatrně její dlaň do těch svých a pousmála se.
"Jak myslíš?" váhavě se podívala Tiff do očí, ta jiskra. Zase tam byla, kdykoli se s ní pohledy setkala. Očka měla načervenalá od pláče.
"Ukradl mi osobu, kterou miluju" po tváři jí tekly další slzy, každá byla jako diamant dopadající na hřbety jejich dlaní. Tiff jí je palcem opatrně setřela a pohladila Tae po tváři.
"Nikdo nikoho neukradl.. ta scéna dopadla skvěle"
"Scéna?" zamrkala nechápavě Taeyeon, vždyť to vypadalo tolik opravdově. Tiffany s úsměvem přikývla.
"Ano do doramy, kterou už nějaký čas točíme" krátce se zasmála a objala ji, škoda slz a ještě těch jejích. Na druhou stranu od ní slyšela co už dlouho sama chtěla.
"Ah bože.." odtáhla se Tae a pleskla se do čela.
"Myslela jsem, že jste vážně spolu… a já jsem postraní" zamumlala sklesle a upřela pohled do země.
"Wait.. já-já a Minho?" propukla Tiff ve smích. Byli velcí kamarádi ale tohle by ji nenapadlo.
"Pro mě existuje jen jeden anděl" stiskla Taeyeon ruku a ta k ní znovu zvedla pohled. Ani si přes slzy nevšimla jak jí to v těch svatebních šatech sluší.
"Nerozumím" zavrtěla hlavou.
"Je vždy se mnou…" a Tae na ní pořád vykuleně hleděla, protože na ní jí ten popis absolutně neseděl.

"Jsi to ty, princezno" nahnula se k ní Tiff a s těmi slovy jí políbila.
- Neberte vše hned tak.. jak to na první pohled vypadá~^^

~ ~ ~ ~ ~

Zajímaly by mě vaše názory~ a to jestli mám ještě nějaké yuri zkusit .-.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama