|| Let me Go || - 3.Kapitola

12. prosince 2015 v 19:37 | ~Leny~

3.KAPITOLA


Tady jsem se trochu rozšoupla s délkou kapitoly, heh :D uvažuju i nad tím, že bych to nechala okolo těch 1 000 slov ^^ No a tak co se bude dít.. náznak VKook O:) mezi Jinem a Jiminem to trochu jiskří a už se objevuje menší problémek způsobený Kookem~ A už dost keců a směle do čtení :D
Slov : 1 134Přidali se tedy k ostatním… Uvnitř to vypadalo báječně, Jimin hned přiběhl k ostatním na parket a pořádně to tam rozjel. Miloval tanec. Vzato Vmu už ta radost vyprchala. Těšil se sem to jo ale po tom co viděl. Došoural se za Kookem k barovému pultu.
"Bavíš se?" spustil hned Kook a nabídl mu sklenku s alkoholem.
"Ne.." zamručel a pohledem stále utíkal k parketu, na kterém převládal Jimin a ostatní se k němu s obdivem přidávali.
"Noták, odvaž se!" poplácal ho po zádech a pozvedl sklenku. Na to se oba napili a šli též na parket.
"Jde ti to" pochválil ho Kook po pár minutách tance.
"Můžu tě učit" vyplázl jazyk a udělal pár neskutečně sexy vlnek. Potom zpomalil a zopakoval to hezky pomalu, aby to škrvně pochopilo. Stačilo párkrát a stala se z nich dokonalá dvojka. Obdrželi aplaus, to Vmu dodalo a pokračovali ještě dobrou půl hodiny, kdy rozjeli super pařbu. Později si sedli na pár skleniček - žízeň nepřítel a Kook toho chtěl využít, tak že ho opije.

"Myslím, že půjdu." Nakrčil Jimin nos při pohledu na Kooka s Vm, kdy se po sobě oba skoro plazili. Tělem mu proudila nechuť to sledovat dál a zamířil k východu na čerstvý vzduch. Jin za ním s mojitem v ruce vyběhl, chtěl ho přesvědčit, aby zůstal. Zastavil ho ve dveřích, kdy ho chytl za ruku a táhnutím zastavil. Jimin pohlédl do zadu na ty dva.. a stejně už ho to tu nebavilo a začínala ho bolet hlava.
"Půjdem se projít?" navrhl mu a pousmál se, Jin přikývl a tak se oba vytratili pryč. Následně ho Jin doprovodil na kolej a popřál mu dobrou noc.
V je pozoroval přes Kookovo rameno a teď ho mrzelo, že se nevěnoval jeho dlouholetému kamarádovi a příteli. Z váhání ho vytrhly něčí rty. Byl už tak mimo, že prostě neuhl. Naopak byly tak sladké, že Kooka ovinul kolem krku, aby si ho přitáhl. Zavřel oči a s dravostí mu polibky oplácel. Jimin už byl pryč.. Kook se pro sebe culil a slastně mu vydechl do rtů a rukou mu přejížděl po hrudi. Po chvíli se od sebe oba odtrhli a nervozně na sebe culili. Vyzařovala z nich obou spokojenost. Dali ještě pár skleniček, dokud se navzájem neodtáhli na WC do kabinky…

~ ~ ~ ~ ~

V se vrátil celý vyřízený a moc pozdě. Jimin už spal, on si s ním chtěl promluvit ale odvahu k probuzení nenašel. Osprchoval se a zalehl do postele. Snažil se nemyslet na všechno co do sebe dnes dostal. Bylo mu na grc takže se stejně nevyspal a zbylé hodiny přečkal v kleče u záchodové mísy.
"Fuj! Co to tu smrdí? Je to jako by tu chcípla kočka" převaloval se Jimin v posteli a prsty si držel nos. V ve své posteli nebyla a tak si dokázal odpovědět sám. Otráveně vstal a otevřel okno.
"Ani nechci vědět kolik si toho vypil" šklebil se a začal se chystat do školy. Za chvíli tam měli být a začít.
"Budeš mě muset omluvit" zaklel V a objevil se za Jiminem celý bledý.
"Ty teda vypadáš" utahoval si z něj a propleskl ho v tvářích. Měl čekat, že takhle dopadne. Ach bože.. jestli si ztropil nějaký trapas. Ne, radši na to nemysli.
"A tohle je zase co?" zamával mu před pusou prstem, neskutečně mu z ní táhlo. Začínalo se mu z něj dělat špatně. Odstrčil ho od sebe a popadl své věci, které brzy uzamkne ve skříňce.
"Už musím, a koukej se toho zbavit co nejdřív" zvedl výhružně ukazovák a zmizel na chodbě. Tyhle smrady on čuchat nebude.
"Měj se.." zakňučel V, jehož břicho vydávalo strašlivé zvuky. A je to tu zas.. odběhl na WC a zamknul se.

~ ~ ~ ~ ~

Jimin se parádil se svým úsměvem, kde se dalo. Nečekal tolik příjemných lidí. Čekal, že i tahle škola nebude tak obrovská a plná lidí.. zdání klame. Rozpačitě ukončil své putování v tělocvičně. Nesnášel dlouhé proslovy a už vůbec ne tyhle.
"Halooo! Pšt.. poprosila bych, aby jste mi věnovali vaši pozornost" začala ředitelka a v několika větách jim sdělila co měla na srdci. Čekal, že to bude horší a ono ne. Než se nadál, seděl v lavici na hodině. K jeho štěstí - matika s tím učitelem. Hlava se mu pomalu vymykala kontrole a oči odmítaly spolupracovat.
"Pane Parku.." protáhl hrubě učitel, on vážně usnul?! Učitel mu dal po hlavě učebnicí. Jimin zděšeně zvedl hlavu a mžoural přímo na něj.
"Aish.." zašeptal a sklopil provinile pohled. V duchu si přál, aby ho nevyhodil.
"Spáče.. ve svých hodinách trpět nehodlám" upřel na studenta chladný pohled a poklepal mu na lavici ukazovátkem.
"Za následky si zodpovídáte sám…" pokračoval chladně a vytáhl ho za límec do stoje.
"Dívejte se mi do očí, když s váma mluvím!" pustil ho a postrčil směrem ke dveřím.
"Běžte! Vidím vaše nadšení do výuky.." ukázal na dveře a myslel to smrtelně vážně.
"Já, já.. omlouvám se" vysoukal ze sebe Jimin, která byl stále mimo.
"Hned! Nenuť mě, abych ti s tím pomohl" křivě se usmál, to už Jimin beze slov a provinile opustil třídu. Vzteky se posadil na lavečku s hlavou v dlaních. Třídou se ozval šum údivu, který zachytil i on venku.

"Super" ohnal se vztekle paží, až sejmul vázu a ta se s cinkotem roztříštila na zemi.
"Co to vidí oči mé?" zničehonic se u něj objevil vysmátý Jin a usedl vedle Jimina.
"Přišel sis ze mě taky utahovat? Jako tvůj strýc?" prskl vztekle a sehnul se, aby mohl posbírat ty střípky a rychle zmizet.
"AU!" zaúpěl, protože jak pospíchal se řízl.
"Nech to být.. uklidím to, takhle si jen ublížíš" chytl ho za ruku a stáhl zpět. Z kapsy vytáhnul kapesník a otřel mu těch pár kapiček krve. Jimin sjel pohledem na jeho ruku, kterou upřeně sledoval. Srdce se mu rozbušilo jak nejvíc mohlo, že to musel postřehnout i Jin. Stydlivě mu pohlédl do očí a to už měl tváře zbarvené v červeném odstínu. Škoda jen, že celou situaci pozoroval Kook zpoza rohu. Co tam vůbec dělal? Učitel ho poslal pro něco do kabinetu no a při cestě je takhle načapal. Samozřejmě si nenechal nic utéct a hezky si je vyblejsknul. Hned potom se odplížil rychle pryč.. dal by ruku do ohně, stopro ho Jimin zahlédl. V bezpečí hned foto poslal Vmu. Udělal by cokoli, aby znovu cítil jeho rty na těch svých a doteky na svém těle.


Jimin mu ucukl, ač se mu moc nechtělo ale někdo je pozoroval. Nepřál si vědět co by se stalo, kdyby o tom věděl V. Přesto všechno měl k němu ještě nějakou úctu a nezačal by hned s novým vztahem. Leda, že by udělal vyjímku? Ne, hned tu možnost zamítl.

"Uhm, tak já už se vrátím do hodiny, díky" vykličkoval jako stíhačka, Jin nestačil ani mrknout a byl pryč. Povzdechl si a uklidil rozbitou vázu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tess Tess | 12. prosince 2015 v 20:39 | Reagovat

Tenhle díl byl fakt parádní :3
Jsem zvědavá co dál udělá Kook, aby se dostal k Taemu :D

2 Mentalyil | Ellin Mentalyil | Ellin | Web | 12. prosince 2015 v 21:27 | Reagovat

Aaah ten zpropadenej Kook!:D
Hmhm jsem zvědavá s kým nakonec kdo skončí. Tahle mě napínat, že se nestydíš><
Pěkně tvrdej učitel tvl:D

3 Betty Betty | 12. prosince 2015 v 22:15 | Reagovat

Ya! Chudak Kookie..delat mu takove nadeje T T.
Pekny, ale nakopala bych te xDD ♡

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama