|| Let me Go || - 4.Kapitola

14. prosince 2015 v 17:04 | ~Leny~

4.KAPITOLA


Další dílek na světě ^^ Jde to celkem rychle O.o Uhm, další tu bude možná už zítra pokud stihnu dopsat jednu drobnost~ Na 3.kapitolu byly dobré ohlasy, což jsem ráda :3 Zase vám tu trošku zaspoiluju. Bude rvačka~~
Slov: 1 116V nenávistně propaloval obrazovku svého tabletu, na kterém strašila fotka Jimina s Jinem. Proč k němu furt lozil? Jakto, že ho Jimin nechá? Argh.. už se dostal z kocoviny a učitelé uznali za vhodné, aby se do té školy dostavil pro pár věcí. Těch pár kroků snad zvládne. Zhasnul tablet a vyrazil do školy. Jestli toho parchanta potká…
Zbytek školního dne pro Jimina proběhl v klidu. No možná to tak vypadalo ale rozhodně neskončilo. Učitel si stejně našel nějakou záminku, aby měl nějaký trest. Rozhodlo už jen letmé drknutí na chodbě, kdy hravě upustil svoje papíry..
"Jsi snad slepý? Proboha.. dej mi už pokoj" osopil se na něj s nepříjemným pohledem. Studenti okolo vytvořili kroužek a překvapeně přihlíželi.
"Pane ale on to neudělal schválně" začal ho bránit jeden kluk, na kterého se aspoň vděčně usmál. Ale měl pravdu, vždyť on jen procházel. Nemohl za to, že je tu prostě tolik lidí. Kousal si ret a v kleče sbíral papíry.. co bude dál? Tenhle mu očividně pokoj nedá.
"Vás jsem se neptal… a ty! Pojď se mnou" ukázal na Jimina prstem a následně na sborovnu, do které se odebral. Kroužek se rozpustil a stihl ho znovu Jin.
"Zlom vaz.." dodal na povzbuzení a podal mu ruku, aby vstal. Už zase se dotkli a Jiminův neklid se ještě zvýšil. Jak on by nejradši utekl pryč než do sborovny. Zavřel s nádechem oči, aby se aspoň trochu uklidnil.
"Díky.." otočil se a mrtvolným krokem se blížil ke sborovně. Jin se mezitím posadil na lavečku a rozhodl se čekat.

~ ~ ~ ~ ~

"Co máš na plánu dnes odpoledne?" ušklíbl se na Jimin učitel a párkrát ho obešel dokola.
"Ještě nic.." zavrtěl zmateně Jimin hlavou. Nevěděl kam má soustředit pohled, vždy když byl nervozní koukal všude kolem. Jako teď.
"Tak už máš.. budeš po škole." Uchechtl se učitel a ukázal k umyvadlu, kde byl kyblík.
"Budeš vytírat - čili pomůžeš uklízečkám."
"ALE!" já nic -"
"Žádné ale! Už jsem řekl." Zamračil se a přešel ke stolíku odkud vyhrabal papír.
"Tady a teď napíšeš tohle": Nebudu překážet učiteli v cestě a naschvál do nich vrážet"

~ ~ ~ ~ ~

Mezitím na chodbě
"Ahoj Tae!" přiskočil k němu Kook, sotva vešel na chodbu ho měl na krku a dostal pusu na tvář. Kdyby nebylo jeho, tak by o ničem nevěděl a byl by v poho. Ale nemohl mu to dávat za zlé. Prostě mu chtěl jen otevřít oči. Pousměje se a též pozdraví.
"Uhm.. potřeboval bych do sborovny pro pár věcí" poškrábal se nervozně na zátylku a doufal, že mu Kook pomůže trefit tam.
"Tudy.." vydali se ke sborovně před kterou teď stepoval Jin. Zdálo se to jako věčnost co tam na Jimina čekal. Chvílemi měl pocit, že už ani nevyjde. Měl jen starost a věděl, že nevyvázne bez trestu, tak mu chtěl pomoci.
Co ten tu dělá? Pomyslel si V a už chytal vztek… zase Jin nebo jak se vlastně jmenoval. Ne, tentokrát to bylo víc než jasné, že tu čeká na Jimina. Zaťal ruce v pěst a drtil si sevřené prsty čím blíž u něj byl. Kook s Jinem se pozdravili kývnutím ale V.. nečekal a ne. Prostě se neudržel. Napřáhl se a uhodil Jina do tváře. Kookova reakce na to byla následující - nepatrně se vypařil. Tomuhle konfliktu se chtěl vyhnout.

Jin tohle nechápal, vlastně.. přesně věděl proč k tomuhle došlo ale snažil se neprozradit. Jinak by měl průšvih i on. Tvář ho bolela a cítil jak mu zasažená část tvrdla v modřinu. Tohle nebude moc pěkná ozdoba. Nebyl rváč ale tohle nenechá jen tak. Zamrkal a v rychlosti mu chytl ruce a dal mu kolenem do břicha. V myslel, že ho klepne. Zakašlal v reakci znovu dýchat. Něco zasípal ale nebylo mu rozumět. Vho ruce ještě pevněji sevřel a překřížil. Odkopnutím ho pak od sebe odstrčil. Vmu se těžko drželo rovnováha i kvůli nabírání kyslíku. Padl na zem přímo na zadek a ztěžka oddechoval.


"Stačilo ne?" prohlédl si ho Jin a nahnul hlavu mírně do boku. Nechtěl mu nijak ublížit. Natáhl k němu ruku, aby pomohl vstát i jemu. V toho využil a sotva stál na nohou se po něm ohnal znovu.
"Hej! Co to zas děláte?!" ozval se řev na celou chodbu, přesněji ze dveří. Stál tam učitel a hned za ním Jimin, který už dopsal ty úmorné věty. Nahrnuly se mu slzy do očí. Nesnášel násilí a mlátili se zrovna oni dva. Dokázal si domyslet co k tomu vedlo. Nejradši by zmizel z jejich očí ale ještě musel uklízet tu pitomou školu.
"Ty můžeš jít." Pustil Jimina a ten se hned vytratil pryč. Nemohl se na ně dívat už ani vteřinu.
"To on! Vrhnul se po mně" zareagoval hned na obranu Jin a ukázal svoji tvář, která zmodrala.
"Taehyung.. půjdeš se mnou" chytl toho výtržníka za rukáv a mířil rovnou do ředitelny. Jako by těch konfliktů neřešil už tak dost.
"Dej si na to led" zavolal ještě na Jina než mu zmizeli z dohledu.

~ ~ ~ ~ ~

Jinův mobil zavibroval hned několikrát po sobě. Chtěl to ignorovat ale ne a ne přestat. Kdo zase co potřebuje? Ležel u sebe v posteli a chladil si tvář ledem jak mu bylo řečeno. Natáhl se pro mobil a přečetl si zprávy. Kook? Byl celkem překvapený.
"Přijď ke mně na pokoj.."
Bylo k tomu ještě pár nesmyslných dodatků. Co asi mohl chtít? Znal Kooka moc dobře a věděl, že kdyby nepřišel mu to vrátí. Do pár minut byl u něj.
"Tak jsem tady co jsi mi chtěl?" ani neklepal, bylo odemčeno. Kook seděl se založenýma rukama u stolu.
"Víš vůbec co se stalo?" zavrčel.. byl celý nervní, protože Jimin s Vm měli uklízet spolu. Mohli se v klidu zase bavit normálně a to Kooka žralo.
"To tě to ani trochu netrápí?" zvedl najednou pohled ke staršímu a snažil se z toho jeho něco vyčíst. Však bez úspěchu.
"Jimina mám pod kontrolou, jak jsme se domluvili." Zněla slova, která Jin vypustil. Nic víc.
"Jen abys na tu naši dohodu nezapomněl" hlesl Kook a vstal. Nahodil na sebe mikinu a lehčí bundu..
"Kam se chystáš?" nechápavě se otázal Jin.
"Přece to nenechám jen tak to uklízení.." měl plán, dnes na ně dohlídne i kdyby ho to mělo stát průšvih.
"A ty! mi pomůžeš"

~ ~ ~ ~ ~


Jimin vyfasoval kýbl s horkou vodou a saponátem, mop, hadr a pracovní úbor. Vážně z něho udělali uklízečku. Měl se k němu přidat i V ale o tom nevěděl a ještě tam nebyl. Oklepal se sotva to viděl, ah no ale ještě, že jen dnes. Dostal i zadané co a kde má umýt. Touhle dobou už byli všichni mimo školu, nikdo na něj nedohlížel. Jen ho pak zkontrolovala hlavní uklízečka. Povzdechl si a vylezl z kumbálu na chodbu.


"Jaké to překvapení" před očima se mu zjevil Kook.

~ ~ ~ ~ ~

Jaký máte pocit z Jina a Kooka? Co myslíte, že ti čtyři vyvedou při uklízení..?
Mimochodem stále běží naše KPOP roomka na DubTracku.. dá se to využít i jako kulisa a jsem tam skoro pořád :3 Klidně se přidejte~
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Natalii Natalii | Web | 14. prosince 2015 v 17:52 | Reagovat

Ah! To, že je Kook většinou svině...to jsem zvyklá..  :D ale že v tom jede i Jinnie? Ale no tak!:( on nemůže být zlý >< , a zmlátit Taehyunga, mamka zmlátit vlastního syna?:D pff!
Ale jsem zvědavá, nemám z nich dobrej pocit... >< nejradši bych aby mé vmin bylo krásně a v míru spolu.. T.T
Ale těším se na další díl!:3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama