»The Magic of Christmas« [Vánoční Soutěž]

29. prosince 2015 v 14:43 | ~Leny~ |  oneshoty

The Magic of Christmas

Ahoooj, takže s touto povídkou jsem se zůčastnila Vánoční Soutěže, kterou pořádala Tokki ^^ Chtěla bych jí moc poděkovat za možnost zůčastnění a pogratulovat všem, kteří se zůčastnili a vítězům! :)) A už to tu nebudu nějak prodlužovat a užijte si tuhle slátaninu na EXO~ ^^
Slov: 2 761Bim bam! Bim bam! Zvuky rolniček… zvoní a zvoní Vánoce vítají. Trojice ve skřítkovském obleku po městě uhání a mizí komínem.
"he he.. h pší" promne si Lu nos a zbytek zakryje oči, pfe tolik prachu.
"Pch.. dávej bacha nebo nás prozradíš" Sykl Galaxy a snažil se dostat úplně dolů "a víříš tu ten..he he" zadělal si pusu rukávem a pšikl si.
"prach a kouř" Doplnil Tao.
"Okamžitě oba ztichněte nebo se to nepovede a budeme v base!" buchl oba dva do ramene a dál se soustředil, po chvíli jím naznačil, že hotovo, otevřel poklop. Samozřejmě, že Lu opět nevnímal a zůstal na místě a žuchl přímo na podlahu na chodbě. Galaxy se nad tím facepalmoval.
"Bože.." radši se nevyjadřoval, protočil oči a vlezl opatrně za Luhanem s Taem v patách. Rád by věděl proč si vybral zrovna je.. ale co. Možná si k nim vytvořil vážně nějaké poutu za ty roky a nejspíš by to bez nich nevydržel. Respektive bez Taa… Oprášil se a složil bágl ze zad.
"Tao! Zkontroluj ostatní jestli tu jsou a tak, kdyby se někdo ozval nebo přišel, zapískej." Kývl na Luhana, že si může jít udělat věci, které tu chtěl on. Galaxy tu byl kvůli těm vánocům a tihle mu pomáhali ale Lu tu chtěl i něco jiného a tak mu v tom nebránil.

~ ~ ~ ~ ~


XIUMIN - "ha ha ha.. ti budou kulit oči" ušklíbl se, před svým odchodem nastavil na dárky pasti, kdyby kluky napadlo po nich pátrat. On je chtěl překvapit a potěšit svými dary. Teď procházel trhy a scháněl ještě nějaké drobnosti. Potom zamířil zpět k EXO dormu.

Lu si mezitím ve svém a Sehunovo bývalém pokoji smolil vzkazek pro Sehuna. Doufal, že dorazí a nebude se na něj zlobit. Opravdu ho miloval a nepočítal, že by se pohádali kvůli jeho odchodu. Teď by udělal cokoli, aby s ním mohl být. Byl sice s Taem a Krisem.. ale ti se motali jen kolem sebe. Kdyby teď nebyli na přepadovce, by za ním hned letěl, našel by ho. Jenže nemohl. A jak ho to svíralo, trápilo i mučilo když zachytil cokoli s ním spojeného. Taky, že byli spolubydlící, nahánělo mu to slzičky. Jak tak seděl za stolíkem, nad kterým bylo zrcadlo, do kterého chvilkami pokukoval. Viděl ho v odraze za sebou, jak ho objímá kolem ramen a cuchá mu vlasy, smáli se.. ty odrazy.
Tao a Galaxy už soustředili všechny dárky a ostatní potřebné harampádí ke krbu-komínu, kterým se sem propadli. Těch krámů bylo tolik, až se jim to rozsypalo.

"Kruci.. jestli to po cestě nerozbijem a vše proběhne hladce, tak si zatleskám. Jinač si hodím mašli!" zasmál se a dal se do sbírání, aby co nejdřív vypadli.
"Tao.. skoč pro Luhana, je čas" poslal mu úsměv a pobízel ho pohledem, Tao mu jen kývl a šel.
"Lulu.. haloo" věděl, že by neměl tolik křičet, i když věděl kde přesně se bude schovávat. Vešel pomalu do "jeho" pokoje a sekl se ve dveřích. Polkl.
"Musíme vypadnout… vím jak se cítíš, určitě přijde." Lu sebou vyděšeně trhl, ukápla mu slza, popotáhl a hned si rukávem přetřel obličej a pohlédl na Taa. Z očích mu šla číst bolest plná vzpomínek. Vzal vzkazek, který měl ozdobený a snažil se psát co nejčtenějším písmem. Položil mu ho pod polštář a odešel. Tao ho vzal kolem ramen a dovedl za Galaxym.

"Připraveni?" kývl na ty dva, protože on sám už připraven byl. S Taem přáníčka rozseli po dormu a bylo na čase jít než je tu někdo potká a zažaluje za vloupání.
Nojo ale to nečekali, že nějaký chytrák byl už brzo ráno nakupovat. Xiumin si to nakráčel přímo dveřmi a vykulil na ně překvapeně oči a zůstal stát s pusou dokořán.

"Je to dobrý.. zmrznul a teď rychle, berem roha!" zavelel Galaxy ale to mu nějak nevyšlo.. Xiumin rychle zabouchl dveře a přimáčkl se k nim zády. Rozhodl se promluvit.. přece jen byl rád, že je po dlouhé době vidí.
"C-co tady děláte?! Víte sakra jak jste mi chyběli? Braši moji.." Rozesmál se a šel je obejmout , byl celý bez sebe.
"Jo.. to mi taky no, nezdržíme se takže, čau!" Opáčil Galaxy s tím, že vážně musí jít. A Lu s Taem kývli na potvrzení a omluvně pokrčili rameny.
"No.. ale to by nešlo! Uvařím čaj, kávu.. dáme si vafle? Co říkáte?!" Chytl Taa s Luhanem za límec a natáhl je do kuchyni a posadil na židli a začal tam štrachat se surovinami. Lu s Taem se na Galaxyho šklebili.. takhle je tu spatří. Co jen budou dělat? Je to v háji a Lu opět posmutněl.
"Xiuminnie… chystáme vám tajnou oslavu i s dárky a vším. Chceme navázat opět ty staré vztahy přesto, že jsme skupinu opustili. Ty teď nikomu neřekneš, že jsme se tu zjevili a že jsi nás viděl a že vůbec nemáš tušení, kam se vše podělo a proč tu jsou dopisy. A jen přijdeš SEM, kde se vše bude konat, ano?" přesvědčivě na něj Galaxy mrknul a podal mu spolu s Taem a Luhanem ruku, že přísahají a nemají nic jiného za lubem. Xiumin dost zaváhal.. zklamalo ho, že se nezdrží ale na druhou stranu pochopil. Ještě chvíli hovořili a nakonec si s nimi plácl a řekl, že se postará o to, aby ostatní dorazili. Objali se a pak už je jen nechal odejít a sám se věnoval svým aktivitám dokud se nevzbudili ostatní.

"Budíčék… šup, šup. Vstávát!" ozývalo se asi o hodinu pozděj v celém dormu, kdy už trojice byla pryč a Xiumin posedával v kuchyni s čajem. Z pokojů se vyřítili Chen s Layem v patách. Chen držel polštář a honil Laye, který ho nejspíš probudil. Do pěti minut byli vzhůru všichni a napochodovali do kuchyně.
"Zabiju tě!" odeskl Chen na Laye a ušklíbnul se.. ani o vánočních svátcích se nemůže vyspat. Unaveně kouknul na ostatní a zívnul si. Taky si všiml toho rozsypaného popela před krbem… pokroutil jen hlavou a dal konvici s vodou.
"Probůh.. to tu nikdy nebude normální den?" zaklel Chanyeol a dal si přichystat pár vaflí a nabídnul i ostatním. V patách měl Baekhyuna, který mu furt pokukoval přes rameno a byl jako nějaký jeho ocásek.
"Obávám se… že ne" ospale si podpíral Suho hlavu a později mu i ta padla vedle talířku s vaflí na stůl a pochrupkával.
"A já se obávám, že budeme uklízet…" ozval se D.O a zamyšleně stál před tím krbem, však se díra prošťuchovat nemusela a samo to takhle nepadá. Nebo to už má vážně vidiny? Proboha… radši si zašel směr sprcha a nechá je si to tam vyřešit samotné.
"No jo.. ale kdo je na řadě?" ozval se Kai a poškrábal se na zátylku, pokýval hlavou na Laye a ušklíbl se.
"Joo, vždyť už jdu." Nafoukl tváře a šel pro smeták. Pokaždý to vyšlo na něj.. určitě to dělá schválně! On je celebrita, né uklízečka. Douklízel to v klidu, vtipných poznámek kluků si nevšímal. Schoval smeták, oprášil se a šel si umýt obličej a ruce jako to už udělali ostatní. Až potom jej čekala snídaně.
"A.. co vlastně máme v plánu?" začal Baek se Sehunem dorážet, kteří od vstání nic neřekli, možná tak Baek zakňoural jak ho Chanyeol vyhodil z koupelny. Už ani neměli pojem o čase a vše jim tak nějak unikalo. Nu, vlastně.. zítra byl Štědrý Den. Xiuminovi hlavou létaly myšlenky a přemýšlel jak je tam dotáhnout. Nejradši by všechno kecl ale to by nebylo vhodné.
"No kluci víte.." odmlčel se Xiumin ale to jen na chvíli, aby upoutal jejich pozornost. "myslel jsem, že by jsme mohli trávit Vánoce tady" ukázal jim pozvánku od Taa, Galaxyho a Luhana. Ti tam podepsaní nebyli, začalo by to rozruch a to Xiumin nechtěl. Všiml si jejich zaujatých výrazů a tak jim všechno v klidu, pomalu a postupně vysvětlil.
"To nepůjde.." zaprotestoval Sehun, nějak se mu ten návrh nelíbil a tak se tam stihli ještě dohadovat.
"Víte co? Dáme si cestu za vánočními dárky.. stejně jsem je schoval a nejsou tu" zamračil se Xiumin a podíval se z jednoho na druhého. Tohle musí zabrat, JO! A nasměruje je přímo na párty.
"DÁRKY?!" ozvalo se sborově od všech, až na Sehuna, který jen překvapeně hleděl. Xiumin příkývnul, že to myslí smrtelně vážně.
"No chlapci.. běžte se připravit. Tohle bude ještě ve velkém" tajemně se usměje a šel k sobě do pokoje. Hned napsal klukům a začal vymýšlet mapu, aby to bylo víc dobrodružné. Kluci už informování byli, že dorazí tak snad to stihnou.

"Rychle! Připevni to sem.." právě zdobili stromeček a no… moc slavně to teda nevypadalo a snažili se právě o upevnění světýlek. Dokud neskončil Tao na zemi a byl místo stromečku omotaný on.
"Já se z vás picnu, to na vás budu dohlížet jako furt?" řekl Galaxy ale stejně mu koutky cukaly v úsměv.
"Uděláme stromeček z tebe" dodal Lu a koukl na Taa a pomohl mu vstát a začal z něj odmotávat ty světýlka, která následně připevnil hezky pomalu.
"Hotovo" oprášil si ruce a slezl ze žebříku a stoupl si vedle Galaxyho na pevné zemi. Obešel si to tu potom celý a zjistil, že Galaxy zbytek opravdu suprově zařídil. V sále byl na stole patrový dort, měl sto chutí si uždíbnout. Ne, ne.. nedělej to.
"Myslím, že máme hotovo" usmál se Galaxy, protože to tu fakt vypadalo dokonale. Teď ještě ty trdla, aby dorazila. Moc se na ně těšil až je zase uvidí. Doufal, že se jejich vztahy zlepší a po dnešku budou v kontaktu.
"Vy se běžte připravit jak potřebujete, já dám ještě dárky pod stromek a přichystám společný song." Poslal ty dva k nim do pokoje a on začal pomalu dávat dárky, aby to celé nespadlo. Jako společnou písničku vybral Miracles in December, tuhle miloval ze všech nejvíc. A přece jen je v duchu Vánoc. Utřel ještě menší stolík a dal naň talířky s cukrovím. Spřáhl spokojeně ruce a vydechl. Možná, že i byl trošku nervozní ale co řeší? Vánoce jsou za dveřma a on se stresuje. Skočil si do sprchy a pak už šel s Lu a Taem na správné místo v budově, kdyby Xiumin a spol dorazili.


"Už tam budem?" zafňukal Chen a prosebně mrknul na Xiumina, od kterého stejně nevyšla žádná odezva. Byl zavěšený na Layově rameni a šel, až táhl nožky po zemi. Zbytek bandy se táhli taky.
"Co vlastně hledáme?" vyjekl Baek, který si už asi stokrát tipnul, že jsou na místě ale Xiumin vždy jen zavrtěl hlavou. Na hlavě měl santovskou čepičku a ostatní taky navléknul do vánočních oděvů. Vypadali jak banda šašků.
"Máte aspoň střípek trpělivosti?" Doplnil Chany, kterého ty jejich kecy už nebavily. Nejradši by s tím prásknul a šel sám.
"Až tam budem, tak tam budem!" zavrčel po všech D.O a pohlédl omluvně na Xiumina, který se asi musel cítit hrozně.
"A kdyby jste možná zrychlili.." dodal Suho, aspoň slušně ale jemu samotnému to přišlo zvláštní.
"Koukejte.. stopa!" vítězoslavně poskočil Kai a ukázal na stěnu jednoho domu.
"Výborně" kývl Xiumin a nechal ho jít první. Taky si už tiše přál, aby tam byli. Kluky mapa nijak nezaujala a tak operaci přebíral sám. Najednou došli na kraj města a viděli obrovskou budovu.
"To je ono?" odfrknul si Sehun, který dnes vážně neměl na nic náladu. Dopis od Luhana našel a popravdě se mu stýskalo, přesto že na něj byl opravdu hnusný. A možná ho kdysi i on sám vyštval. Chtěl se mu omluvit a né tady tropit tuhle šaškárnu. Protlačil se dopředu a otevřel ty obrovské dveře. Byla tam ulička, prázdná až to bylo podezřelé.
"Tak jdem! Šup, šup" zavelel Sehun a vkročil první, samozřejmě opatrně. Ostatní šli za ním ale jen co vešli se mu nad hlavou začaly sypat konfety, třpytky a všelijaké další tyhle kravinky. Dokonce i ozdoby na strom v podobě řetězů.
"A tohle je jako co?!" Chany nevěřil tomu co tu vidí, tma a jen tu svítily ty blbiny, které na ně útočily. Protlačili se všichni ven, že už to ani nezadrželi a prostě chytli výbuch smíchu, hned jak někdo stiskl vypínač od světla a celá místnost byla najednou osvícena. Všichni se popadali za břicho a Xiumin se válel i po zemi. A to on vědě o celé akci a dostalo ho to nejvíc.
Aby toho nebylo ještě málo, tak tam vletěli ti tři v kostýmu skřítků a začali po nich střílet ještě jednou konfety. Sice nevím kdo ten bordel bude potom uklízet ale to teď bylo zcela vedlejší.
"We wish you a Merry Christmas and Happy New Year!!" zasmáli se naši skřítci a sejmuli čepičky z hlavy. Najednou se sputila i Miracles In December a ti tři se na ně usmívali.
"Vítejte na EXO oslavě Vánoc.." uvedl je Galaxy a vděčně se na Xiumina usmál. Členi EXO opravdu nevěděli co si o tomhle myslet ale tak přijali to. Baek s Chanym už stáli u dortu a dlabali. Chen s Layem si prozpěvovali MID, Kai a D.O objali tři bývalé členy a poděkovali jim. Chen s Layem po sobě házeli další konfety a blbosti. Vlastně.. všichni tu byli jak skřeti, protože to ze sebe nesundali. Doslova se bavili. To bylo hlavní a účel celé akce. O moment naběhl Tao se šampusem.
"Bacha!" Pum.." zátka vyletěla a on začal nalévat sklenice. Suho mezitím zátku našel a vyhodil ji, když ji Tao vystřelil, tak za ní běžel jak nějaký pes na aport.
"Šťastné a veselé!" řekl Tao a pozvedl svoji sklenici do vzduchu, tak to udělali i ostatní a slavnostně si přiťukli.
"Na naše shledání.." dodal tiše Galaxy a přiťukl si s nimi. Už dlouho nebyl takhle šťastný a viděl to na očích i ostatním.
"Wait.. a kde jsou naše dárky?!" ozval se opět D.O a ostatní se sborově zasmáli.
"Tobě jde fákt jen o dárky jo?" zasměje se Xiumin a drbnul ho do ramene a vypil svoji sklenici šampusu.
"Halooo, pojďte sem" všichni se otočili za hlasem a byl to Lu opět ve skřítkovském a seděl vedle vánočního stromečku. A zpíval.. vánoční koledu. Vybízel ostatní též ke zpěvu, až se mu to povedlo. Usmíval se a viděl Sehuna! Bude si s ním potom muset povykládat, uhm. Pořád nechápal, že Tao není s Galaxym, hodí se k sobě ale ti dva si nedokáží přiznat city. Vždyť i teď stáli u sebe a letmo se dotýkali a neustále se na sebe culili! Ah.. bude jim muset domluvit. Po obouch hodil křivý úsměv a kousek se posunul, aby si všichni mohli sednout ke stromečku.
"Tohle je tvoje…"
"Tohle Baeka s Chanym.. no prostě se nějak podělte"
"Suho, D.O.. páni tohle je velký"
"Kai s Layem jsou kde? Mají tady taky něco.."
"Chen a Xiumin.."
No a nějak takhle to probíhalo ještě chvíli, aneb dělení darů. Sehun si mezitím přisedl vedle Luhana, kterého objevil na balkonku jak se dívá na sníh, který padal z oblohy.Přitáhl si kolena k sobě, která objal a položil si na ně hlavu.
"Četl jsem tvůj vzkazek Lu, a.." natočil k němu hlavu a byl skleslý, nevěděl co přesně Lu očekává ale co se na něj podíval. Lu mu zíral do očí a na tváři měl úsměv.
"Jsem rád, že jsi přišel." Vypustil a usmál se, pocuchal mu pro změnu vlasy on.
"Ale, nemám pro tebe žádný dárek ani nic podobného" pokrčil rameny a posmutněl znovu. Cítil se provinile, když s ním takhle mluvil.
"Ty jsi můj Dárek!" vypískl a objal ho, což Sehun samozřejmě nečekal ale neměl námitky. Byl rád, jen myslel, že s ním Lu už nikdy mluvit nebude. Rozcuchal mu kamarádsky vlasy. Sehun si ho odtáhl z objetí, aby se mu mohl podívat upřímně do očí.
"Lu, miluju tě!" poslední slova a pak si ho už jen kolem krku pomalu přitáhl a spojil jejich rty do dlouhého polibku. Lu kolem něj stáhl ruce ještě do silnější objetí a vydechl do polibku. Kdy se po chvíli odtáhli. Pousmál se na Sehuna, který ho vzal následně na záda za krk a vrátili se k ostatním, kde už byla velká párty. Chen s Layem, klasika.. se mlátili gumovými nafouklými tyčkami. Galaxy si mohl dávat jeden facepalm za druhým, D.O zanechával chladný výraz typu "ne.. tohle já neznám, dejte to pryč" , Kai si pařil u hudby a Chans Baekem pojídali jídlo, kde se dalo. Zbytek byl potom různě zašitý ale bavili se. Tao s Galaxym mluvili kousek stranou a smáli se. Tohle vyšlo dokonale. Nakonec se ti dva objali a přišli k ostatním u "parketu" , na kterém se Kai rozbíjel.


"Kluci! Tohle setkání je ze všech našich to nejlepší" začal Xiumin a natáhl před sebe ruku, ostatní hned pochopili a natáhli ruku. Sehun dokonce dvě, protože Lu mu zpoza krku k ostatním nedosáhl.
"Tři, dva ,jedna.." pousmáli se a vyzdvihli rychlostí blesků ruce hore.
"We are One"Tak snad jste si i vy užili Vánoce! ^^ Děkuju za přečtení a Ayo! :3

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | 29. prosince 2015 v 19:17 | Reagovat

Bylo to hezké a sakra dlouhé...

2 Shadow Shadow | Web | 30. prosince 2015 v 13:27 | Reagovat

To bylo takové... Takové jak to říct roztomilé. Prostě CUTE. Jen tak dál.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama