»Dentist Love« [Seungri X Dara]

29. ledna 2016 v 18:24 | ~Leny~ |  oneshoty

Dentist Love


Ey ey~ Trošku jsem to tady zanedbala TwT Ale aby se neřeklo, že jsem nic nedělala... Věnovala jsem se stránce, překladům a napsala spíš rozepsala pár povídek. Tahle je jednou z nich ještě před tím než vám tu přednastavím další kapitoly Let Me Go ^^ Ani nevím jak mě tohle napadlo ale tak.. No ale snad vám hetero neuškodí a budu se těšit na nějaké odezvy :3
Postavy: Dara (2NE1) + Seungri (BIGBANG)
Slov: 1 235A už je to tu zase 5. Února 6:00. Čeká mě další návštěva zubaře. Nesnáším to. Posledně jsem zubaře pokousal a dokonce odešel bez dokončení ošetření. Kéž bych si ty zuby nikdy neurazil. Jsem hvězda, co lidi poví až uvidí můj úsměv s mezerou mezi zuby? No nic! … Tyhle myšlenky mu běhaly hlavou. Zaúpěl a byl nucen vylézt z postele jestli to chce stihnout včas. Cestou do koupelny to střihl kuchyní a nechal dělat toasty. Stanul před zrcadlem a na hlavě měl hotové vrabčí hnízdo. Hodil se do sprchy a hurá na snídani.

"Nachystejte mi prosím kartu dalšího pacienta"

Pronesla natěšeně drobná žena - Dara. Byla tu teprve pár dnů, něco jako praxe. Zatímco jí asistentka podávala všemožné informace o Seungrim, Dara s lehkým úsměvem na tváři čistila nástroje po předchozím pacientovi. Né že by jí tahle práce nebavila ale stalo se. Radši pomáhala u závažnějších operací.

"Tak to vypadá na milého chlapce"

Dodala s tajemným úsměvem, když si to všechno shrnula. Kývla asistentce, že je vše připraveno a může ho zavolat dál.
Seungri nejistě seděl v čekárně a těkal pohledem. Každých pár minut zevnitř odcházeli pacienti a on věděl, že bude co nevidět na řadě. Zhluboka se nadechl a vešel za asistentkou, která vykoukla ze dveří.

"Nemusíš se bát"

Pousmála se na Seungriho a uvedla ho k Daře, kterou Seungri samozřejmě neznal. Taky byl hned po vstupu co jí uviděl jak na trní. Nedokázal z ní strhnout pohled ani na sekund, až mu to trapné bylo.


"Zdravím"
"Posaď se prosím rovnou na křeslo"

Těžce polkl ale poslechl jí. Bude to mít rychle za sebou. Srdce mu bušilo neskutečnou rychlostí, až myslel že se zbláznil.

"Nemusíš se bát, budu opatrná"

Pohladila ho letmo po tváři a úsměv si schovala za roušku. Okolo krku mu dala něco jako ubrousek. Vzala malý hák i se zrcátkem a začala mu kontrolovat zuby.


"Zdravý, zdravý, zdravý…"


Pokračovalo to ještě asi 5 minut než je zkontrolovala všechny. On se mezitím uklidnil, ikdyž ta odporná vůně ordinací tomu nepřidávala.

"A hele…"

Zpozorněla a hákem dloubla do jednoho… něčeho. Zubem se to už nazvat nedalo. Seungri hned věděl co objevila.. v duchu si přál, aby tohle byl jen sen, který se ve skutečnosti nestane. Bohužel tomu tak nebylo.

"Udělám ti rentgen, ano?"

Zdálo se to jako věčnost…
Po skoro hodině bylo hotovo. Mezitím než vše proběhlo si Seungri protrpěl hodně. Křivil obličej, pocítil nechutné brnění tváře kvůli injekci. Nervy mu začaly fungovat snad v celém těle, takže se snad i klepal jako ratlík. Oči měl po celou dobu zavřené, aby se nemusel koukat co přesně mu dělá. Jen ta její přítomnost ho uklidňovala. Teď bude mít příležitost…

"Tak..vidíš? Ani to nebolelo"

Nežně se na Seungriho usmála a pohladila ho po vlasech.


"Šikula"

Dodala tiše se smíchem spíš pro sebe a začala uklízet ordinaci.

"Uhm, jo… to díky tobě"
"Od toho tu jsem… a když dovolíš. Byl jsi poslední, můžeš jít. Já to tu musím ještě uklidit. Měj se"

Vyprovodila ho během pár sekund až ke vstupním dveří.. bylo to tak rychlé, že nestihl protestovat. Zastavili se až ve dveřích, kdy hned spustil. Dokud má šanci, třeba už jí nikdy neuvidí.

"Totiž jsem si říkal jestli by sis se mnou nevyšla"

Ty poslední slova až polkl ale což. Měl šanci a tak jí snad nepropásne.

"Nooo…"

Dara zrudla v obličeji a zabořila pohled do země. Naštěstí k němu byla zády a on jí tak neviděl.

"A vlastně proč ne! Ale teď už běž"

Vyjekla nadšeně, hned nad tím mávla rukou a zaplula zpět do své ordinace. Seungri si jen povzdechl a vyrazil domů se nachystat. Určitě by šli ještě dnes… až doma si však uvědomil, že nemá její číslo a vlastně nic. Kdyby byla Dara zapomnětlivá by to bylo v háji, ve složce na něj však kontakt byl a tak mu zavolala a šli společně do restaurace s muzikou.

~ ~ ~ ~ ~

"Tak to byl přece jen dobrý nápad, že jsem šla"

Smála se u jídla a pokukovala po Seungrim. Neskutečně se bavila, vlastně jako dítě. V ordinaci tak moc nepůsobila ale teď ukazovala svou pravou stránku a i tak Seungri. Měli toho jídla opravdu moc, protože si každou chvíli ještě něco dobrali. Namotal na vidličku nudle a natáhl se k Daře.

"Ham!"

Koutky mu cukaly v široký úsměv, dlouho nebyl tak veselý a s Darou to šlo samo. V klidu dojedly jídlo a on potom na moment odběhl. Dara se nedočkavostí otáčela všude kolem, aby ho našla. Ale on nikde… asi udělal Puf! Když tu potom uslyšela nějakou melodii a jeho hlásek. Ach.. on jí zpíval. Lidé co tu byli přítomní ho hned poznali. Vždyť to byla hvězda, tak co dodat. Dara přešla spokojeně k němu, aby si u něj mohla zatančit zatímco jí zpíval. Bylo to od něj moc hezké a sladké. Dováděli spolu celý zbytek odpoledne. A přišel čas se rozloučit.

"Moc.. moc jsem si to dnes užila"
"Jo, to já taky"

Řekl už trochu sklesleji Seungri v domnění, že už bude po všem. Stejně se k sobě tak nějak přiblížili až spojili své rty v dlouhý polibek. Dara kolem něj obmotala ručky a spokojeně se přitulila. Pak se od sebe odtáhli a s úsměvy na sebe hleděli.

"Tak zas jindy.."

Zasněně řekl Seungri ale pořád se stejně nehl z místa. Dara si ovšem všimla nečeho co nebylo úplně dobré.
"A nebo taky hned."

~ ~ ~ ~ ~


Ukázalo se že Ririho zub stejně nebyl v pořádku a nějak se po jídle dostal úplně ven. Prostě průšvih. Najednou byl bez zubu a společnost ho poslala na operaci s tím, že mu ty zuby srovnají vše, aby tam neměl zbytečně mezery. Zděsil se… Moc se tam bál a nedej bože, aby mu tu rozřízlou pusu nenechali tak. Měl prostě jen strach a odmítal tam jít. S Darou se scházel od té doby denně ale datum té operace se neustále přibližovalo. Jediné co mu pomohlo ulevit byla ona.

"Budu tam s tebou.. přeložili mě"

Byl den před operací a v Seungrim by se krve nedořezal. Nevěděl jestli skákat radostí nebo co vlastně chce udělat. Automaticky jí objal a nechtěl jí pustit.

"Ale no… Už jim věříš?"

Chichotala se Dara skrz objetí, které mu opětovala. Pro něj by udělala cokoli. Neměl důvod se bát. Bude se o něj starat ona, to zvládne. Riri příkývnul a o den později už ležel na místě činu. Dostal silnou injekci, která s ním okamžitě sekla až byl jako zabitý. Operace a vše proběhlo v klidu jak se plánovalo. Koneckonců… měli tu i horší případy. Vlastně rozhodně horší. Tohle byla drobnost, kterou opravovali denně.


"Zachvíli by se měl probudit"


Zamumlal vedoucí operace k Daře a odešel. Dara si přisedla k němu na postel a pohladila ho po tváři. Byl tak ňuňatý, když spinkal. Zachvíli se vzbudí a bude moct domů a ona se o něj postará.

Seungri už procital a pomalu mžoural do té světlé místnosti. Ještě byl trochu víc nesvůj ale domů ho pustí. První co uviděl byla Dara a ta mu hned vyčarovala úsměch na tváři. Natáhl k ní ruce, aby jí objal a mohl líbnout na tvář.

"Děkuju…"


Špitl znova jako kdysi a spokojeně se vrátili k němu domů. Od té doby se od něj Dara nehla pomalu ani na krok. Riri když měl volnou chvíli byl s ní a nebo jí dokonce pomáhal v ordinacích. Přestal se bát doktorů kvůli ní. Chtěl s ní trávit každičký volný čas a to se mu splnilo. Nakonec ti doktoři nemusí být tak špatní, což?

~ ~ ~ ~ ~

Taaak jo.. původně to nemělo skončit takhle ale řekla jsem si že je to na Oneshot už poměrně dlouhý :D Ale i tak doufám, že se líbilo ^^ V poslední řadě chci poděkovat Výhonce za cover k téhle povídce ^^ sama jsem byla moc líná ho udělat.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ranmaru Ranmaru | Web | 11. února 2016 v 1:26 | Reagovat

Ach ne, soucítím se Seungrim T.T nesnáším zubaře, já toho svého taky pokousala pokaždé co jsem tam přišla (y) od tý doby mě nechtěl vyšetřovat a byl protivný. Já sama mám ze zubařu panickou hrůzu, (ach ach špatné, aish) Ale povídka byla moc hezky napsaná, zajímavá zápletka, mě by to rozhodně nenapadlo! Moc hezky se to četlo, tohle je asi třetí hetero co jsem si kdy přečetla a stálo to za to. :33 (spokojenost sama) :D

2 ~Leny~ ~Leny~ | Web | 17. února 2016 v 16:44 | Reagovat

[1]: Tak.. nějakou tu hodinu jsem na tom křesle u zubaře strávila :D uff, nesnáším to .-. a vzniklo tohle! Wulalá :3 Jsem ráda, že se líbilo ^^

3 Mentalyil | Ellin Mentalyil | Ellin | Web | 4. června 2016 v 18:52 | Reagovat

Upřímně jsem nějak netušila, jak se tohle vyvine, protože...protože prostě zubař! :D
Už se vidím, jak bych se ptala na číslo svého zubaře (je to žena btw...tak nic) a hned s ním poté razila na rande. :'D
Ale líbilo se mi to. Jen tak dál x3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama