Červenec 2016

I I Předstírání - 1. Kapitola I I

7. července 2016 v 12:13 | ~Leny~ |  Předstírání

1.Kapitola

Hou hou, jsem tu s první kapitolou :D Uhm.. nějak se mi tam zvrtl počet slov .-. Je jich přes 2 000 takže se budu příští kapitoly snažit psát menší :D Jenom.. ta první takhle prostě vyšla, aby jste se v tom nějak zorientovali ^^ No nic, nebudu to okecávat a šup na to :3


Summer is HERE~Finally

1. července 2016 v 9:34 | ~Leny~ |  Random Kecy
Konečně tu máme 2 zasloužené měsíce prázdnin~ aspoň tedy ti, co běžně chodí do školy. Já osobně teď vycházím 9ku a neřekla bych, že mi ty paka budou chybět, ale jaksi jsem se nesmířila s tím, že DNESKA do školy prostě už nejdu. Doufám, že vám všem vyšlo vysvědčení podle vašich představ.
A nějaké plány na léto? Můžete se pochlubit i vy. Já mám teda léto pěkně nabité kvůli brigádám, ale to se nějak zvládne :D Taky zprovozním konečně ve velkém můj Youtube kanál s denními vlogy, dance covery apod... Kdo by ještě nevěděl o čem mluvím, tak dokaz TU. Jinak jsem chtěla jet i na BTS sraz co má být v Praze, ale v ten termín jsem bohužel na Dovolené :/ celkem mě to mrzí, ale co nadělám~ Nedostanu se ani na Hallyu Wave, kam jsem se těšila celý rok.
Každopádně vám všem chci popřát příjemné Léto :)