#friendsDay▬Májová Pouť

21. září 2017 v 16:52 | ~Leny~ |  Adventures
Jelikož mám dnes hodně volné odpoledne plné deště, tak jsem se rozhodla otevřít některé z mých starších zápisků, které mám. Hrozně mě baví si zpětně zapisovat dny, kdy jsme byli někde s kamrády a podobně, protože je to vždycky LEGENDÁRNÍ. To je ten důvod, proč jsem se rozhodla podělit o den z minulého roku. Yep, je to sice už dávno, ale není nikdy pozdě na to si něco připomenout, ne?


Je tady zvykem, že se vždy pořádá Májová Pouť, která je prostě skvělá. Já osobně nikdy na poutě moc nechodila, ale v poslední době se to nějak změnilo a žádnou jsem nevynechala. Když se sejde správná parta, tak proč ne.


Samotná pouť nám začínala už kolem 9té hodiny ráno, ale vzhledem k tomu, že z postele jsem vylezla v 11... jsme šli odpoledne. Sraz jsme měli na 2 hodiny u hangáru, kde taky vede cesta do města. Nebyli by jsme to my, abychom nešli pěšky a dělali u toho všemožné kraviny. Taky to mohlo dopadnout tak, že by jsme na pouť vůbec nedošli, ale povedlo se! Měla se pro mě stavit Eri s Danem, protože bydlíme skoro vedle sebe.. už tam jsem je zbrzdila, protože jsem si místo chystání věcí udělala kafe. Tududum, výborně~
Tak jsme teda vyšli a nevěřili, že Dan si vyšel jen v kraťasích a mikině. "Jak můžete jít v dlouhým? Vanou teplé proudy." "No, ale je studená atmosféra" *smích*
Taky bylo fajn sledovat Dana jak se dorozumívá s ovcí, která na něho békala ještě za rohem a večer, když jsme se vraceli ho už raději ignorovala, protože tak sprostě utekl. "Já umím hodně řečí, člověčinu, kozlovštinu..."
U hangáru už byla Ady s Tomem a Ančou, kteří čekali jen na náš ctěný příchod. Anča s Ady vypadaly skoro jako dvojčata, ve stejně barevných mikinách a blond vlasy. Cesta tam byla plná smíchu a... smradu. Na pole totiž vylévali močůvku, takže si všichni drželi nosy. Taky jsme se pokoušeli o běh, no nedopadlo to zrovna mistrovsky. Anča pouštěla písničky, aby nějak zabila ticho a podpořila rychlost chůze. Dan věčně odhazoval šutry.. aneb jak se zabavit.
Přeskočím tedy do chvíle, kdy jsme se ocitli na pouti. Všude bylo plno lidí a to nekecám. Měli jsme problém udržet se nějak při sobě, aby jsme se pak nemuseli hledat. Kluci hledali růžové kabelky... bohužel bez úspěchu. Místo toho jsme se smáli oblečení s Minecraft tématikou, a plyšákům tohohle tématu. Bylo to vážně všude, jako morová epidemie.


Objevili jsme sladké, tříšť a aw, bylo tam toho tolik *q*


Tříšť nakonec stejně kolovala mezi náma a s Eri jsme si ji prohodily, přitom ona ji už nechtěla :D no nevadí. Následoval směr Lambáda, tahle věc.. nemusím moc atrakce, protože mi bývá zle, ale tohle se napohled točilo tak pomalu~ No a zdání klame, Ady nám hned zakoupila žetony, aby jsme se z toho nevyvlíkly. Bylo to WOW! Fakt jsem si tu 3 minutovou jízdu užila, plno jekotu a smíchu. Přesně pro mě. Taky jsme si dovolili such romantiku na ruském kole.. :D "My chceme žůžovou, prosím prosím, joo!" "Dáte mi žeton?" "A jo, vlastně tady.." "Kytku nechci, tu až potom" "Holkyyy, ono to jede. Tak ne asi, když je to kolo" *selfie, selfie, selfie..*

Chtěli jsme i na řetízkáč, ale to jsme nějak vzdaly, když se k nám přidala krapet šílená Danova kamarádka Mája. Skončili jsme na autíčkách, kde jsme do sebe neustále bourali, jak jinak xD. But.. pořád to bylo skvělý.

(Nejlepší upozornění na Ruském Kole, které jsme snad všichni porušili, ups xD)

Ani jsme neregistrovali jak rychle to všechno uteklo T-T , s 6 tou hodinou čas vypravit se.. cestou zpět jsme se zastavili ještě na pizzu, protože jsme měli hlad. Si tak vybavuju.. "Můžu ochutnat? Hm, fajn.. 10 korun! xD" "Budeme už platit?" *Tom luskne* "Tak co, už fičíš?" "Nemáte nůž někdo po kapsách, aby jsme rozdělili poslední kousek?"

No a pak ještě další jídlo..zmrzka, lízátka. Hudba po cestě zpět, menší zaběhání. Museli jsme to domů stihnout do 7 hodin. Anča s Danem nám doslova utekli a počkali až znova u hangáru. Vlastně cesta zpět nejde ani nijak pořádně rozepsat, jediná zajímavá věc byla asi to, že si Dan zahodil mobil do pole a nemohl ho najít. Tom nás vyfotil, a všichni byli spokojení.


(Protože vyfotit si pizzu je důležité xD)

NEJHRANĚJŠÍ SONG DNE


That's All. Máte také super zážitky s FRIENDS? Pokud píšete také takové zápisky, tak můžete poslat odkaz, nebo něco a já si to ráda přečtu. ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mentalyil | Ellin~ Mentalyil | Ellin~ | Web | 22. září 2017 v 15:26 | Reagovat

Na atrakce by mě nikdo nedostal, okamžitě se mi z toho dělá šoufl, i když prakticky v dětství jsem se točit neustále chtěla. Ach to dospívání.
Ta pizza je jaká? Je to nejspíše tím zmenšením fotky, ale mně to přijde jen jako těsto xD

2 Leny Leny | Web | 26. září 2017 v 17:28 | Reagovat

[1]: Taky dobrý paradox. :D Jak teď koukám na tu fotku s tvým postřehem, tak to tak vážně vypadá O.o ale byla to sýrová a šunková? Jedno z toho. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama