#Praxe I Den Blbec

27. září 2017 v 21:53 | ~Leny~ |  Deníček
To, že máme od druháku o hodinu delší praxe, tak s tím jsem se už nějak vyrovnala. Ovšem.. pořád je tu ten problém v jakém časovém rozmezí ty praxe jsou. Jako dojíždějící člověk musím vstávat ve čtyři hodiny ráno a to i tak na praxi stíhám jen tak tak. Můj přerušovaný spánek musel rozhodnout o tom, že dnešní den bude katastrofa.


Není nad to usnout příliš brzo a probudit se někdy před půlnocí a zápasit s tím, že nemůžete znovu usnout. Když se vám to konečně podaří, tak se stejně probudíte o pár hodin později. V mém případě to byly tři hodiny ráno a při uvědomění, že za hodinu musím vstát a připravit se na cestu na praxi.. no thanks.
Samozřejmě, že jsem odignorovala budík a moje cesta na vlakáč se proměnila v sebevražedný běh a zapomněla jsem si Longboard T-T .
Ve vlaku na mě málem spadnul týpek, co neustál brždění. Velmi nepříjemná situace, jak já nesnáším ty cesty s lidmi.
Ve městě na mě čekal spolužák, který si samozřejmě Longboard vzal, takže jsem za ním musela taky skoro běžet, aby jsme to na tu praxi stihli. Komedie, věřte mi. Přišli jsme tam přesně v 6:00, čekali jsme nějaké narážky od vedoucí, ale ta vypadala poněkud v klidu a brzy jsme zjistili proč. Byli jsme totiž jediní, co přišli. Nachystali jsme si věci a přišli do třídy za učitelem, který diskutoval s druhým učitelem o oblečení. Ostatní obory mají totiž hezčí hadry než my a tak to chtěli změnit. Bohužel, bez úspěchu. Takže budeme muset zůstat u našeho sexy #naPopeláře oblečení.
Řeknu vám... nikdy jsem nezažila hádku kvůli otevřeným dveřím. Jo. Přiběhla tam vedoucí (budeme jí říkát Božule, ok?) a pustila se do nás a našeho učitele, že nemáme otvírat dveře. Rozhovor vypadal zhruba takto.
"No jako ale chudáčci grafici, oni tam pak mají čuchat ty barvy a čističe, co tu máte? Oni si to nevybrali. Na to tu máte klimatizaci."
Učitel:" My ale nemůžeme za to, že si odpolední směna po sobě nevyvětrá a pak je to tu do rána. Ráno klimu zapnout nemůžu, protože by tu bylo jak na Sibiři a už teď jsou všichni nachcípaní."
V tento moment Božuli došlo, že náš učitel má pravdu, jenže co.. ona si to nepřizná a dohadovali se snad dalších deset minut. Potom se otočila a naštvaně odkráčela. Byl slyšet jen děsivý klapot jejích podpatků.
Nebyl by to ale náš učitel, kdyby to něčím nezabil. "Nepřítele je nejlepší odehnat."

Kolem sedmé dorazili další dva spolužáci, takže jsme tam nebyli úplně sami. Měli jsme za úkol vytisknout plakáty pro nějakého kouzelníka. A zde začalo moje neštěstí, protože pokaždý, kdy už jsem měla všechno připraveno k práci, tak se tam něco pokazilo. Když už to nebyla ulomená náložka papíru, tak špatná tisková forma, nebo slepený - tudíž špatně naštosovaný papír. Jelikož jste unavení as fuck, kvůli blbému spánku a vstávání, tak vám to leze na nervy a nemáte vůbec chuť zkoumat, proč vám to nefunguje. Takže jsem to prostě zabalila s tím, že se na to podívám, až po přestávce. Řeknu vám... poupravovala jsem tam už i úplný drobnosti, který se snad ani pokazit nedají.. a pak se dozvím, že za to celou dobu mohl ten prokletý papír. *facepalm*

Pak se na mě ale usmálo štěstí a já tu práci úspěšně dokončila. Dostala jsem od učitele další, ale nebyl potřebný druh papíru, takže jsme museli počkat, až si dodělá svoji práci a skočí s námi pro ten správný papír. Vzali jsme si paleťák a využili naše "úžasné" řídící schopnosti. Odřeli jsme dveře, špatně nacouvali v chodbě, přenesli všechny palety a odvezli tu špatnou, takže jsme se museli vrátit... grafici se nám mezitím smáli z učeben. Pak se ale stalo něco nečekaného! Úspěšně jsme nalezli správný papír a dali ho na paleťák. Učitel byl připraven, že ho odveze, ale to byl nebyl Luky, aby si na ten papír nesedl a zavelel:" Jeďte!"
Učitel:"Ne, ježiš. To ne. Se vybouráme, slez."
Luky:" Ne, to je v pohodě. My tu takhle jezdíme pořád."
Kousek vedle v místnosti byla zavřená Božule, která slyší vážně úplně všechno.
Učitel:"Ne ne ne. Slez. Ježiš. To ani neříkej. Nepřítel poslouchá."
#učitelSlayPodruhé
S paleťákem jsme úspěšně docestovali zpět k naší třídě a pracovně. Museli jsme otevřít druhou půlku dveří, aby jsme s tím vůbec mohli projet.
Učitel:"Kluci tak to otevřete jo."
Ti se tam s tím štvali nějakou chvíli, div ty dveře prostě nevyrazili.. až pak učitelovi došla jedna věc.
Učitel:"Jéžiš. Já jsem vám něco neřekl. To musíte otevřít tam tím."
Nojo.. a problém vyřešen.
Pak jsme si šli s Lukym do našeho úžasného automatu koupit něco k jídlu. Den předtím nám automat vrátil ÚŽASNOU desetikorunu, ve které byla ve středu díra. :)
Dneska se automat rozhodl, že nám tu desetikorunu vrátí znova. Krása, no ne? dala bych vám sem fotku, bohužel ta kvalita je příšerná, tak to není třeba.
Jen my můžeme jezdit po pracovně na Longboardu. Prostě ale my za to nemůžeme, je tam na to super podlaha. Taky máme jít v pátek na exkurzi a zase na ÚŽASNÁ domluva na naší škole.
"Na kolik hodin máme přijít?"
"No, to nikdo ještě neví... ale počkat. Zítra je vlastně svátek. No. Tak moment, jdu to zjistit."
Pak se učitel vrátí, zeptáme se a řekne nám čas. Potom přijde jinej učitel a řekne jiný čas, tak si asi můžeme vybrat? #domluvaOnPoint
Vrátila jsem se domů, nenašla jsem ani nic pořádně k jídlu, takže to bylo taky na nic. Jediná věc, která se mi dnes povedla pořádně byl design na blog. Konečně jsem se s tím nějak domluvila! :D Taky mi vyšel singl Trippin' od NADY - rapperka. ♥

Taky jsem byla vyslána na pravidelnou procházku se psem a tady zase. Celý den nádherný počasí, ale jakmile vyjdu ven, tak je všude mlha. Říkám si ok, to nějak přežiju. Jdu si tak se psem podél pole a najednou rána a jelikož jsem tak trochu paranoidní a napadají mě hned ty nejhorší věci, co by se mohly stát, tak mě to nějakým způsobem vyděsilo. Na druhé straně pole stál týpek a koukal mým směrem. Ani se nepohnul a v tý mlze to bylo celkem creepy, takže jsem raději popadla psa a rychlostí blesku odešla. Well... Weird.

Tohle by bylo asi pro dnešek vše, potřebovala jsem se nějakým způsobem zase vypsat a nezbývá mi teď nic jiného než se rozhodnout, zda fungovat přes noc a zítra se vyspat, nebo jít spát, who knows. RELAX s vámi!~♥ a užívejte PODZIM.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 beepinka beepinka | Web | 28. září 2017 v 13:43 | Reagovat

No,tak tomu se fakt říká den blbec :/ :D. Držím palce,ať jsou další dny lepší :3!
Jinak dess je úžasný *-*)

2 beepinka beepinka | Web | 5. října 2017 v 14:25 | Reagovat

Jasně no..DNA není takový ten jejich styl. :3 To třeba Mic drop..to mi k nim sedí dokonale :3.
Jn, Beautiful Liar je dokonalost ♥ a ten klip? Boží :3 :D

3 Pouke Pouke | 2. února 2019 v 19:38 | Reagovat

Ahoj, využiju toho, že píšeš že jsi dělala jako brigádník v nejmenovaném hypermarketu. Potřebovala bych radu ohledně manipulační techniky  asi hloupej dotaz,ale prostě chci co nejvíc zjednodušit práci svým zaměstnancům, tak jsem si chtěla pronajmout manipulačku přes https://uplifter.cz kde mají docela dobré kousky. Můžu teda od tebe slyšet + a - ohledně tvých osobních zkušeností jako pracovníka v provozu? Ráda bych měla informace z nezávislých zdrojů a různých stran. Díky. P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama