Že by všechno někdy vstalo ze záhrobí?

9. září 2017 v 21:02 | ~Leny~ |  Random Kecy
x-- Everything starts with a positive mind --x


To si tak několik dní sedím a jen tupě přemýšlím o všem možným, určitě to všichni znáte. Vlastně jsem ani neměla nic lepšího na práci a až potom jsem si uvědomila, že už nějakou tu dobu chci vést blog a tak před X lety vznikl tenhle, který ovšem už rok, nebo dva? Teď vážně netuším, anyway. Prostě není a nebyl aktivní. Proč a o čem bych chtěla psát? Tahle otázka zůstává i mně samotné záhadou, protože nemám jeden směr, kterým bych chtěla blog ubírat a tak je dost pravděpodobné, že tu bude opravdu plno různých věcí přes mé hluboké myšlenky, kdy se zkrátka potřebuju někam vypsat; nějaké z mých příběhů, co si píšu a nikam nezveřejňuju, páč nevím jestli by to vůbec mělo cenu. Taky nějaké mé osobní poznatky, tipy na výlety... Vážně mě v tuhle chvíli nenapadá co všechno, tak uvidíme.

Abych se taky trochu představila a oživila vám paměť, tak k mé osobě, která vám tu bude otravovat životy bych ráda dodala, že nejsem žádná normální holčička - jsem úplný opak a holce se vzhledově snad ani trochu nepodobám (možná jen občas, ale to je fakt vzácný, heh. Say hi to me as a Tomboy, lolol). Zbožňuju K-POP, ale poslechnu si vlastně úplně cokoliv, no hate pls. Trávím svůj čas hraním textových RPG na internetu, tvorbou všemožných videí, tančením s naší skupinou, výletováním všude možně a tak dále. Momentálně jsem na střední, kde prožívám denně nekonečné záchvaty smíchu (a to všichni tvrdili, že to bude hrůza, kecy!). Taky miluju přírodu, zvířata, focení a další věci, které se o mně během sledování tohoto blogu ještě určitě dozvíte. Taky jsem občas velice deep & aesthetic, don't mind me for that... Yeah, a taky ráda používám angličtinu.
x Peace x


Nevím co víc bych vám tady ještě mohla sdělit. Já se jdu teď nacpat nějakou dobrotou a dodělat poslední věci do školy, tak pevný nervy i vám ostatním, hodně štěstí, teple se oklékejte, užívejte života a RELAX! s vámi. ~♥
Jo a vlastně.. hlavní důvod, proč píšu celý tenhle post je, že mě k aktivitě blogu dokopala OPĚT nejmenovaná Ellin~ ano, bylo to tohle máslo z -> Mentalyil, kde se komunikuje pouze jednoduchostí. Třeba jí za to ještě někdy budu vděčná.
Jo a taky spamuju můj tumblr s deep citátky a k-pop trash věcma, takže kdyby se chtěl někdo follownout, tak ZDE.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama