Asianstar Party - Olomouc

15. listopadu 2017 v 16:33 | ~Leny~ |  Adventures
Ano Ano Ano... Já vím, že 9. listopadu už bylo poměrně dávno, ale! Nenašla jsem si dříve chvilku na to, abych nějakým způsobem zhodnotila a sepsala mé zážitky z mé druhé k-pop párty, a věřte nebo ne.. tahle byla mnohem lepší, než má první a událo se tolik věcí, že to prostě musím někam napsat. Takže, pokud nejste zrovna párty človíček, nebo někdo zainterestovaný do k-popu, tak tohle asi nebude nic pro vás. :)


Jak jsem se k tomuhle vůbec dostala? Řekněme, že jsem zaregistrovala další k-pop párty, ale nějak jsem neměla důvod ptát se mámy o svolení, zda tam budu moct jet. Jenomže to by nebyl můj život, kdyby se později nenašlo hned několik důvodů PROČ tam jet. Tím prvním a hlavním důvodem bylo to, že na párty mělo proběhnout pasování prváků, co se rozhodli studovat Korejštinu v Olomouci a moje velmi dobrá kamarádka, která mě ke k-popu i přivedla na onu školu nastoupila a chtěla, abych tam jela s ní, protože jsme si párty v Praze, v Květnu a s rapperkou Grace, velmi užily a tohle se jevilo jako další námět pro nové vzpomínky, které naší účastní mohly vzniknout. A já jí řekla s nadšením něco jako "Proč ne.", vzhledem k mému období smutku a zmatenosti sebe samou jsem to tohle rozptýlení nemohla odmítnout, a nebudu vám lhát, po té párty se teď cítím jako znovuzrozená, jakoby mi ti lidé, co tam byli s náma předali jejich energii a já můžu zase fungovat tak, jak jsem byla dříve zvyklá.

Byl tu ovšem jeden problém... párty se konala v týdnu, přesněji ve čtvrtek a já musela řešit jak to udělám s praxí, abych se nemusela zbytečně omlouvat. Když už jsem si myslela, že mám všechno dokonale promyšleno, nastala komplikace. "No, ale místo odpolední směny v pátek budete mít ranní exkurzi." v ten moment ve mně hrklo, protože jsme z té párty měly přijet v 5 hodin ráno, a já počítala s tím, že když mám odpolední, že se prospím.. a ono očividně ne. Každopádně, jen tak mezi náma, stejně jsem to páteční ráno zaspala a nikam jsem nejela... Hehe. :)

Teď už ale k samotné akci. Do Olomouce jsem dorazily ještě hodinu a půl před začátkem, tak jsme se rozhodly, že se prostě projdeme po městě, které teda vypadalo naprosto fantasticky v té tmě a jen ozářeno nějakými lampami. Už při naší procházce jsme poslouchaly k-pop songy, aby jsme se na akci pořádně naladily a prováděly jsme rozhovor o všem možném, protože jsme se dlouho neviděly. Už jen samotná cesta vlakem byla směšná, protože jsem si obarvila své vlasy na modro a průvodčí se mě tak vtipně vyptával, kdo mi to udělal a jestli to náhodou nebyl omyl, i tak mi ta modrá ale sluší více, než blond. Taky tam někde ze střechy vlaku kapala voda a ten pohled zmateného průvodčího byl k nezaplacení.

Když jsme dorazily ke klubu, tak tam nikde nikdo nebyl. Kamarádka (říkejme jí Claire) se už obávala, že tam z její třídy bude na pasování sama, ale naštěstí ten zbytek přišel a hned se seznámili i se mnou, což mě dost překvapilo, protože v Praze takhle lidi moc přátelští nebyli. Nejvíc mi z těch lidí utkvěl v paměti Honza, jehož taneční kreace po celý večer byly prostě úžasné a vtipné. Poté jsme se tedy společně vydali do klubu, přesněji do jakéhosi podzemí a šli ke vstupu, kde nám dávali takové ty klasické náramky. Holky u kasy mě dostaly jejich dotazem, zda mi už bylo 18. Když jsem řekla, že ne-e, tak to některé i překvapilo, což jsem nechápala, protože podle mě prostě nevypadám dospěle a nikdy ani dospěle vypadat nebudu. Pak mě a Jiae ostatní zasypali otázkami typu:" A kam teda chodíte na vysokou? A jakou vysokou, když ne sem?", tak jsem vysmátě odpověděla, že jsem na střední a všichni jen vykulili oči a začali vtipkovat s:" Střední? Tak co tady děláš?! Mazej domů!", což mě pobavilo, ale zase jsem tím tuplem byla na celé akci nejmladší. I tak mě ale letošní prváci vzali do jejich skupinky tam a se všema se fakt dobře povídalo, měla jsem z toho hned takhle ze začátku radost.

Celý klub byl ověšen k-pop plakáty, které jsme si mohli na konci akce posbírat, různě po stolech byly přilepeny papíry s nadpisky jako "Byl jsi tu? .. Tak se podepiš."; "Tvůj oblíbený ship."; "Tvůj Bias." a tak dále a tak dále.
Taky jsme měli skvělou DJku Hyunii, která měla připravený fakt super program, začínající K-POP DANCE PLAY, následné pasování prváků, půl hodinka hudby, vystoupení k-pop dance cover skupin a zase následná hra songů. Měla zavedený i wishlist s písničkami na přání a četla k tomu i ta věnování, což bylo hrozně hezký a Claire mi věnovala od Donghaeho & Eunhyuka 'Chok Chok' ♥Potkala jsem tam taky jednu kamarádku z k-pop RPGčka, na kterém jsem s ní kdysi hrála, je až ze Slovenska tak mě překvapilo, když jsem ji tam zahlídla, ale byla jsem šťastná, že jsem ji mohla vidět a pak se teda přidala i k naší "party skupince" (i když jsme tam teda tančili chvíli u jedný skupinky lidí, pokecali, posunuli se dál.. o to víc super to bylo).

Jak jsme si tak s Claire procházely na začátku akce ten klub, ona byla tak zaujatá, že ani nevnímala všechny ty plakáty a narazila do dveří, na těch byl plakát BLACKPINK, tak jí říkám. "Ty jsi vrazila hlavou do Lisy! No chudák.." a ona mě totálně vyignorovala a asi v polovině párty mi s nadšením vyprávěla o tom, jak objevila plakát BLACKPINK, tak jsem na ni s vážným výrazem hleděla, že to snad nemyslí vážně.. :))

Taky jsem tam poznala jednu malou a velmi hyperaktivní holku, kterou jsem zahlédla i v Praze. Řeknu vám, tahle osoba byla zaručeně ten člověk, co se snaží roztančit ostatní a je mu jedno, co si o něm ostatní myslí. Pořád tam pobíhala, poskakovala, řvala slova písniček a tak dále. Náš první rozhovor vypadal asi nějak takto.
"Jé já tě znám, ty jsi byla na párty v Praze, v květnu, ne?"
Ona:" Coo? No jako jo jsem z Prahy!"
Ona:" A JÁ UŽ VÍÍÍM, jen si z té akce skoro nic nepamatuju!"
"Pouštěli jsme tě před sebe, aby jsi na Grace viděla, když seš tak malá."
Ona:" Jůůů, fakt? Ježiiiš, pojď, obejmeme se, my musíme být kamarádky."
Proč ne. :DD

Pak zazněly první tóny TÉHLE ÚŽASNÉ PÍSNĚ. Jakmile se blížil drop a následný refrén tak Sába z Monster Crew udělala něco jako hairflip, jenže za ní šel Honza s drinkem a ona to nevěděla a on to schytal jejími vlasy a polil se tím drinkem. TO všechny upřímně rozesmálo a Sábina následná omluva v podobě mávání rukou byla nezapomenutelná. Pak se ale přiřítila ona malá hyperaktivní a "JEEE, TY JE ZNÁŠ?" jsem přikývla, blížil se onen refrén a ona začala úplně skákat ne, a tak nějak automaticky jsme obě zařvaly snad na celej klub:" I'M ON A HELEVATOR!!" .. a tak to vlastně vypadalo u všech dalších písniček.

Another rozhovor...
Claire:" A posloucháš SHINEe?"
Malá Hyperaktivní:" JÁ ZAČÍNALA NA SHINEEE"
Claire:" Jee, konečně někdo, kdo je Shawol."
Malá Hyperaktivní:" Shawol? Co to je? NENENE, JÁ JSEM ARMY!" a utekla.. prostě.. zmizela no! :D

Holky měly skvělej cover na DAY6 - I Need Somebody... ostatní videa jsem bohužel ještě nikde neobjevila :/No, a pak jsme stále tancovali, a tancovali.. přimíchla se k nám Zuzka, která uměla snad všechny k-pop tance, takže jsme ji většinou následovali a bylo to wooow. U Boombayah od BLACKPINK si s Claire dokonce lehly na podlahu, když přišla řada na Rosé lines. Zuzka byla taky dobře nahypeovaná a kdykoli vykřikla slova nějaké písničky, tak se toho chytli i ostatní. Vlastně s náma šla i po akci na nádraží, jelikož nám to ale jelo až za hodinu, tak jsme pokračovali v mini soukromé pártyn a zastávce a bylo to fakt fajn. Pořád jsme si společně o něčem povídali a připadalo nám to jakoby jsme se znali už strašně dlouho. Aneb poznat lidi se stejnými zájmy je k nezaplacení. Také mi její slova ohledně toho, že na akce chodí sama, tak mi to otevřelo oči, protože jsem si poslední dobou přišla hrozně odstrčená od mých friends se kterými jsem trávila prakticky veškerý volný čas a bylo mi to líto. Ona byla ale příkladem toho, že člověk nepotřebuje kamarády na to, aby se bavil, protože na akcích jako jsou tyhle se vždycky najde někdo, s kým si budete rozumět. Za mě do budoucna rozhodně Olomouc, tohle nebylo naposled!
Ke konci se tam dal s námi do řeči i jeden korejec ohledně našich tanečních pohybů a byl překvapen, když jsem mu řekla ,že nevymýšlím žádné choreografie nebo tak.. ale i tak jeho slova potěšily a mě to opět motivovalo k tomu pustit se do lepšího vedení mé vlastní k-pop cover skupiny, co s holkama v okolí máme. Třeba se nám také jednou podaří na těchto akcích vystupovat a budeme mít plno hezkých vzpomínek. Nelituju toho, že jsem na tu akci jela až do Olomouce, pro mě ohromnej zážitek, ač mi ještě teď přeskakují hlasivky a bolí mě kolena ze sedmi hodin tancování :D

Písnička, která se na závěr akce náramně hodila a ta hrstka z nás, co vydržela si ten song fakt užila i spolu s Hyunii, která opustila DJ pult a sešla k nám a přidala se.

Je mi jasný, že jsem sem nevypsala úplně všechno, ale i tak se mi ten článek zdá příliš dlouhý a prakticky o ničem, ale i tak jsem ráda, že jsem jeho psaním ztratila nějaký svůj čas. Rozhodně lidem, co ještě na k-pop párty nebyli a stále váhají, určitě tam jděte a nebojte se!! ♥ RELAX s vámi.~
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anež Anež | 20. ledna 2018 v 0:17 | Reagovat

"Bad bitchez get down on the floor" hehe :D jsem ráda, že se líbilo na párty :) plánujem další, tak snad se objevíš :3

2 Lipová,poměnka Lipová,poměnka | E-mail | Web | 11. února 2018 v 11:46 | Reagovat

Můžu se ještě přihlásit do klanu?

3 Leny Leny | 11. února 2018 v 16:13 | Reagovat

[2]: Ano, můžeš se přidat, budu ráda :)

[1]: Určitě ano!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama