K-POP Párty - 2.část

20. února 2018 v 21:38 | ~Leny~ |  Adventures
Ano ano, trochu jsem se rozepsala, upsííík. Se stane, občas. Naaah. Sice to bude vypadat blbě, když to tu takhle zaspamuju, ale co už. Nedá se. Takže pro pokračování předchozí části rozklikni tenhle článeček! :>


Cesta pokračovala přesně podle plánu, až do chvíle, kdy nám vlak zastavil v neznámém městě s tím, že je pokažený a musíme přestoupit na náhradní. Yuzu se zeptala několik osob včetně průvodčí jestli je ten vlak, do kterého jsme přestoupili ten správný. Tak jistě, že byl ale Yuzu je Yuzu. *sigh*
Dále se nic zajímavého neodehrálo, snad jen to, že nám Yuzu stihla vyjmenovat snad všechny barvy, které kdy měla na hlavě a to, že jsme se smály na celý vagón zatímco ostatní cestující mlčeli. Když nad tím teď tak přemýšlím, tak jsme je asi dost pohoršili.

ÚSPĚŠNĚ V OLOMOUCI - 20:00

Teda… no.. pardon… "úspěšně", Leny se totiž nekoukala na mobil a potom zjistila, že má asi 6 SMSek od Denu / Shiro, přesněji řečeno od naší fanynky z Hradiště, kterou jsme se rozhodli vzít s sebou a jela jiným vlakem než my, takže nás v jejím vlaku nenašla, ups… Debilní zpoždění, nojo.
S holkama jsme čekaly na Olomouckém nádraží dokud nepřijela Ji / Claire, která měla přijet asi jen 6 minut po nás. Mezitím kolem nás prosvištěla i Denu, přehlédla nás a Chenny:" Ona vypadala jako kpoperka." v ten moment se Denu otočila a s obrovským vydechnutím přišla celá šťastná, že nás objevila.

Cesta k Bocca Clubu byla taky zajímavá, zeptali jsme se nějakých kluků jestli neví, kde to je, protože nám přišlo, že jsme byli už moc daleko… a ono ne. Ten klub byl ani ne 5 metrů vedle těch kluků. *facepalm*

20:25 - konečně na párty!

Ten pocit, když někomu řeknete Ahoj a jste na 100% přesvědčení, že to byla vaše kamarádka, ale ten člověk na vás kouká jako na úplného debila a vy zjistíte, že jste se spletli. To by ale opět nebyla Leny, aby se jí tohle nestalo hned 2x a s tím samým člověkem. :) *claps*

Při vstupu jsme dostali růžové nebo oranžové pásky na ruku - podle toho jestli vám už bylo 18 nebo ne. Našli jsme si místo, kam jsme odhodili bundy, batohy a mohlo se jít trsat!!

Párty se nesla v duchu Oslavy Nového Lunárního roku a probíhal poněkud obsáhlý program.
Tradičně se pozvalo několik cover skupin - tentokrát jich bylo 7 a vystoupení byla rozdělena do dvou bloků.

VYSTOUPENÍ SKUPIN

V prvním bloku vystoupilo pěvecké trio Uri Moksori s písničkou REALLY REALLY od Winner, výstup jim doplnily holky z ostatních skupin a dělaly jim po stranách taneční komparz. My s Chennie a Denu jsme tam postávaly a fňukaly nad tím, jak krásně to holky zazpívaly. Následovalo vystoupení Deja Vu (GD-Bullshit), Crown Project & Yin Yang, písničky si teď z hlavy bohužel nepamatuju.

Druhý blok vystoupení - Nikol z Act.1(BTS Intro, Hyuna - Lip&Hip); její vystoupení bylo vynikající a taky byla jedinou sólistkou, která ten večer vystoupila. Reakce na její vystoupení.

Chenny: Já se asi zamilovala…
Denu: Můžu si ji vzít?
Yuzu: Tak na tu teď poletí kluci.

WeeO (SJ-Black Suit, B.A.P - Hands Up); zde vystupovala moje kamarádka Miku, která nás předem požádala, aby jsme při jejich vystoupení na "Hands Up!" zvedly ruce vzhůru a vyhajpovali tak ostatní lidi v klubu. Na to s jakou trémou tam nastupovala, protože tam měla sólo tanec, tak se jí to opravdu povedlo a byli překvapení i ostatní. Hlasitý křik a potlesk mluvil za vše.

XXL Crew (Yezi - Anck Su Namun) - tohle uskupení na sebe stáhlo největší pozornost, protože jsou holky známé svými profesionálními covery na youtube. Bohužel mi v paměti utkvěl jen tanec na písničku od Yezi, při které jsme s Chenny umíraly, páč… YEZI JE QUEEN, HALÓ.
Zuzka, co stála kousek od nás měla na mobilu připravený fanchant, který jsme poté řvali s ní, když se vystoupení skupiny blížilo ke konci: 4x XXL CREW a následovaly jména členek. Byly z toho dost překvapené.

PRŮBĚH PÁRTY

Domluvená vystoupení byla u konce a následovala tombola, ve které žádná z nás nic nezískala. Nicméně bylo vtipné poslouchat hlášky jako:" Neee, číslo o deset menší. Neee, to už je moc malé číslo. VĚTŠÍ! MENŠÍ!..."
A pak přišel ten moment, kdy se dávaly plakáty BTS a Yuzu myslela, že umře, když to číslo nebylo její. Daná osoba, které číslo bylo vyřčeno ovšem nepřišla a organizátorky vesele nadhodily:" KDO CHCE BTS PLAKÁT?!" no… a naše Yuzu vyletěla jako blesk, začala před nimi skákat a prosit je, aby je dostala. "Klidně vám řeknu jejich pravá jména, výšku, všechno!!" … nebudeme lhát, vypadalo to dost nadějně, jenomže pak najednou vylosovaly další lístek a s úsměvem se jí zeptaly jestli je číslo sedm. V ten moment naběhl někdo jinej a Yuzu byla poražena. Tak třeba někdy příště.

Během párty jsme i několikrát zapózovali pro fotku (vážně se bojím toho okamžiku, až se ty fotky zveřejní, protože jsme prostě neskuteční derpové…). Nebo taky nezapomenu na chvíli, kdy jsme si šli sednout na schodiště, kde byl lepší vzduch a najednou začala hrát Gashina, kdy Leny s Denu úplně vyběhly zpět na parket a málem se zabily, jak ta podlaha klouzala. Nicméně Gashina se prostě nemůže nechat ujít. A nyní něco z mých nezapomenutelných momentů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama