K-POP Párty - 3.část

20. února 2018 v 21:44 | ~Leny~ |  Adventures
První odstavce navazují ještě na pokračování během párty. Možná později doplním i odkazy s vystoupeními zmíněných skupin. V současné době, ale nejsou videa ještě zveřejněna.


Yuzu: Co když hráli Mic Drop hned na začátku, když jsme tu ještě nebyli?
A v ten moment začal hrát Mic Drop. Prostě magie.

Yuzu: By mě zajímalo, kdy pustí Go Go. Chci jít na vzduch ale bojím se, že to pustí.
Yuzu později i s Denu odešly na vzduch...a hádejte co. Pustili tam Go Go. Zuzka nás (Leny a Chenny) hned začala tahat do středu pódia se slovy:" JDEM TO ZATANČIT" a Leny šokovaně koukala okolo, protože kdo by čekal, že lidi budou tolik ohleduplní a udělají nám prostor i když jsme vlastně neměly mít vystoupení? A taky v šoku z toho, že chyběla Yuzu. Nemohlo se ale ve středu pódia jen tak stát a tak jsme začali tančit Go Go. V dálce jsme potom všechny zahlédly Yuzu jak úplně běží a mává rukama, aby jí lidi uhnuli a ona se mohla přidat k nám a dokončit choreografii k Go Go. BYLO TO NAPROSTO NESKUTEČNÉ. To, že se na nás ti lidi dívali, tančili s náma, usmívali se, sestava nám vyšla i když nás nebylo přesně jako kluků z BTS a přesto, že se Zuzkou a Chenny normálně netancujeme. A ono to i tak vyšlo. Ta atmosféra byla prostě perfektní.

A takové random vystoupení nebylo posledním. Když DJka zahrála Power od EXO, tak tam opět naběhly XXL Crew a začaly tancovat choreografii s tím, že nás ostatní v určitých částech vybízely, aby jsme se přidali. Bylo fakt super vidět, že se toho hned všichni chytli a ostatní, co zrovna někde odpočívali stranou měli skvělou podívanou na naše hromadné kreace, jen škoda, že to zrovna nikdo nenahrál.

A na závěr, kdy už se párty blížila ke konci, tak DJka opět zahrála Mic Drop s tím, že XXL Crew opět naběhly do středu a volaly k nim i ostatní, co choreografii umí. Divila jsem se tomu, kolik lidí tam najednou bylo. Mezi ty lidi patřila i Zuzka, Yuzu a Denu. Vidět desítku lidí, jak si jedou skoro až synchronizovaně Mic Drop… Klobouk dolů, Leny to i poctivě nahrála, sice v té tmě nejde skoro nic vidět, ale to už je vedlejší. Jedna věc je zažít tahle spontánní vystoupení naživo a druhá věc vidět je jen na obrazovce.

Víc asi ani k průběhu párty není třeba říkat, protože si to dokážete určitě představit. Vyřvané hlasivky, únava, smích.. Kolikrát jsme zpívali písničku a pak to na videu znělo úplně jinak než mělo, což nás opravdu hodně pohoršilo.

Faily jsou na každodenním pořádku, takže nám dokonce 2x přestala fungovat hudba, jednou spadly reproduktory a po druhé to nějaká random holka asi omylem vypojila. Naštěstí to šlo vždy opravit, žejo.

3:00
Hodina, která nastala opravdu brzy a všichni si museli sbalit své věci a odejít. Najednou nám přišlo, že to až moc rychle uteklo a vůbec se nám nechtělo nikam jít. Některé party lidí to táhly ještě do jiných klubů, které byly v tak nekřesťanskou hodinu otevřeny - my ale ne. Naše kroky směřovaly k nádraží, kde jsme museli skoro dvě hodiny čekat. Museli jsme trochu připomínat bezdomovce tím, jak jsme tam seděli skoro na zemi. Zuzka dělala Yuzu masáž na nohy a vedly s Denu vášnivé konverzace o BTS, Leny a Chenny si fotily velice aesthetic fotky, které připomínaly spíš ugly derpy ale budiž, no a naše Ji si vedla rozhovory sama se sebou, takové ty deep o životě a vypadala, že brzy umře, když zjistila, že její cesta domů bude opravdu náročná. 3 přestupy po párty a ráno? To nechceš.

4:50
Hodina, kdy jsme se všechny rozloučily se Zuzkou, která byla ráda, že se s námi mohla vidět a strávit s námi těch několik hodin. Ani ne o 10 minut později jel vlak nám a hurá na cestu do Hulína.

5:20
Dorazili jsme úspěšně do Hulína, kde jsme museli čekat asi zhruba dalších 20 minut na přestup. Yuzu se chtěla zbavit borůvkového doutníku, který si nakonec vzala Chenny a začala otravovat Leny, aby s ní šla ven a udělala jí s ním aesthetic fotky. Leny si teda opět zahrála na wannabe profi fotografku a nafotila několik fotek Chenny - stejně byly skoro všechny opět s derpem, klasika. Chenny si stěžovala, že tam tu borůvku necítí a Leny zase že jo, a že je ten doutník celkem dobrý.
Pak se Leny a Chenny celé vysmáté vrátily dovnitř a spatřily hrozně cute věc. Yuzu a Denu během té chvilky stihly usnout na lavečce a vzájemně se o sebe opíraly. Samozřejmě by jsme to nebyly dobré kámošky, aby jsme je hned nevyfotily, lol.
Odbilo 5:45 a přestoupily jsme tentokrát už bez Ji na další vlak a hurá domů! Yuzu opět usnula a Leny ji nedokázala probudit, tak ji Chenny nějakou chvíli lechtala za uchem. Když šel průvodčí, tak jsme musely lístek Yuzu vytrhnout z rukou a podat ho za ni. Leny se rozloučila s Chenny a Denu, a nějak nemotorně vedla Yuzu z vlaku pryč.

U LENY DOMA
Leny:" Dávej bacha, je tu roh postele."
Yuzu:" Já ale nevim kde-" a v ten moment se kopla o ten roh… proč.. proč.

Někdy dopoledne
Yuzu:" Jsem vzhůru! Dojdi pro mě, já se bojím!"

Zbytek neděle si pamatuji už jen matně a nestojí to za zmínku. Možná jen to, že Yuzu odjela až v 18:08, podívaly jsme se spolu na Hobiho narozeninové vysílání a na nový klip k NCT. Tenhle víkend byl pro mě opravdu jedinečným a chtěla bych takových dnů v tomhle roce ještě daleko více. Pokud stále váháte jestli někdy vyrazit někam lidi, i kdyby jste museli jít sami, tak běžte! Vždy to bude stát za to, když sami budete chtít. Možná vyjde i vlog, který se teda ještě musí zpracovat, tak se můžete těšit.

Ufff, jsem upřímně ráda, že mám tohle mé sepisování za sebou. A ano, píšu o sobě ve třetí osobě. A ne, nemám pro to žádné logické vysvětlení. RELAX s vámi!~♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama